To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pomoc: Umiejętności - Slayer 2

Pietja - 2006-12-19, 13:22
Temat postu: Slayer 2
Wiem, że taki temat jest ale zakładam nowy bo potrzebna mi pomoc innego rodzaju :D a więc... mam 33 slayer i niedługo będę miał memba znowu. Ostatnie moje zadanie to było zabicie 72 green dragons... i powiem szczerze, że za wszelką cenę chciałbym uniknąć tego zadania, ponieważ green dragons są na wildzie.... i ciągle gine jak do nich idę ;( a więc, kiedyś Skicek mi powiedział, że można zmieniać zadania u najlepszego Slayer Mastera.

Pytanie numer 1:
Czy jak wziąłem sobie zadanie od gorszego(od takiego w podziemiach edge)
to czy mogę się udać do tego najlepszego z prośbą o zmianę zadania?
Pytanie numer 2:
Gdzie jest ten u którego jakby co mogę zmienić to durne zadanie?

Od razu mówię, że wiem iż najlepszy slayer master da mi trudne zadanie, ale ja naprawdę wolę zabijać jakieś potworki na wyższym lvlu... np iść zabić jednego, wrócić po żarcie i iść zabić jeszcze raz, i tak w kółko :D Myślę, że to lepsze jak iść po to żeby Cię ktoś poczęstował tele blockiem ( grrrrrr nienawidzę tego ;) ) i stracić coś .....

Za odpowiedź będę wdzięczny do ko?ca życia :D

Skicek - 2006-12-19, 16:05

zmienic taksa mozna tylko u najgorszego z masterow czyli ten w brushop czy jak to sie pisze
Pietja - 2006-12-19, 16:22

aha u najgorszego a najlepszego... no ok dzieki za odpowiedz
Polacy4 - 2006-12-19, 16:23

tylko ze wtedy mozesz zabijac malpy naprzyklad :/
Pietja - 2006-12-19, 16:25

no wiem wiem... ale co z pytaniem numer 1... jak myślicie czy będę mógł iść do niego i zmienić mimo to że zadanie które chce zamienic nie był od niego ? Dodam że rozpoczęłem task który mi dał ten pod edge....
Michalinho - 2006-12-19, 16:32

moim zdaniem tak

Skicek napisał/a:
zmienic taksa mozna tylko u najgorszego z masterow czyli ten w brushop czy jak to sie pisze

tam obok heros guild.. niedaleko death plateu xD

Skicek - 2006-12-20, 18:31

ZADANIE MOZNA ZMIENIC TYLKO U JEDNEGO SLAYERA jest nim ten w brushop.... no jedynie ze zadanie jest od niego to chyba wtedy sie nie da juz
Pietja - 2006-12-20, 18:39

ok dzięki. skoro juz wszystko wiadomo to temat chyba do zamkniecia ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek