To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Król Debili 2006 :) a raczej Scammerów :)

Leptyk - 2006-03-18, 16:51
Temat postu: Król Debili 2006 :) a raczej Scammerów :)
Zdarzyło się dziś o godzinie 16:30...
Zapraszam do oglądania:
http://img209.imageshack....ascamlol0my.png
Posikałem się ze śmiechu... Jak to mówi Hamster... "Bóg dał mu mózg pieska preriowego"
chociaż taki piesek to chyba mądrzejszy jest :roll:
Mam już osobny folder na kompie "scam i debile", mam już z 10 screenów ale będe wklejał tylko to co wymiata i jest świeże :-P
Pozdrawiam Pana scammera :mrgreen:
dla Was enjoy ;-)
Bartu$ Scammer Killer

pawlos10 - 2006-03-18, 17:04

he he ten typek mieszka kolo mnie :-P moge mu skopać dupe jak chcesz ??
Adios PL - 2006-03-18, 17:08

jak by on mieszkal kolo mnie to by z domu nie wychodzil i by TURLAL BETON skubany*c jeden
pawlos10 - 2006-03-18, 17:18

ostatnio mojego kumpla tak zrobil :-P
warrior pl2 grał z moim kumplem.Pewnego dnia muj kumpel sobie zmienia world a tu invalid username or password a w tym samym czasie warrior dzwoni do mojegokumpla i muwi "ej wiesz że nas okradli ??" na to muj kumpel wiem bo ktoś dopiero zmienił chasło
dobra kumpel prubuje wlogować sięa tu haslo działa tylko że nie ma itemuw
no i przyszedł qpmel po mnie poszliśmy do warriora i muwimy żeby pokazał banki wszystkich postaci jakich ma i akurat grał taka postacią "ranged plx"(kradziona)
no i akurat zapomniał hasła a my muwimy "to jakie było ostatnie haslo ??" a on "truskawa" no to my muwimy żeby wpisał a on na to "nie bo ja wczoraj hasło zmieniałem i właśnie zapomniałem" no to ja poszedłem do domu i prubowałem to haslo no i poszlo :-D no i poszłem znowu do warriora i akurat rzeczy były :-P (sorka że taki długi ten post) czy to nie dziwne że ktoś zmienił hasło i w tym samym czasie "ej wiesz że nas okradli??"

Leptyk - 2006-03-18, 17:23

o skopanie dupy poproszę :-D
zaraz dostaniecie rozmowę z tym samym głupkiem, tym razem moj kolega się nim zajął 8-)

Kuba510 - 2006-03-18, 17:32

to jak bendziesz mu skopiowywal dupe to wez nagraj i nam to piokarz
Dark Skip T - 2006-03-19, 04:16

tak mi sie zdaje ze do mnie tesh pisal bo bylem chwilke na czat ''on'' kurcze ale nie moglem go add bo nie jestem jeszcze p2p :D :lol: :lol: :lol: :lol:
pawlos10 - 2006-03-19, 12:13

nie mam kamery zeby nagrac to chyba tylko ja sie tym naciesze :-(
Pudzian999 - 2006-03-25, 19:55

niedawno z kumpel rozwalilismy mu nos bo nas przezywal w rs on ma sam kradzione postacie :-P niedawno mi sie chawlił ze shackował jakiegos dark mazi pl i wziol jego zeczyl dal kumplowi i pozniej je mu zabrał i mi ciskał kit ze daltgo ze on zhackowal dark maziego to rzeczy so jego 8-)
Leptyk - 2006-03-25, 20:53

Lol a ile wy macie lat ;-)
nienawidzę ludzi którzy nie potrafią normalnie zarabiac tylko kradną scamują itp... omfg

Michalinho - 2006-03-26, 11:38

nom ja też... jakby sami nie mogli zdobyć np. full rune...
Pudzian999 - 2006-03-26, 13:48

a co ja scammuje czy hackuje jakos nei widze zebym cos takiego pisał to mam nadzieje ze nie było o mnie :evil:
Michalinho - 2006-03-26, 16:48

Pudzian999 napisał/a:
a co ja scammuje czy hackuje jakos nei widze zebym cos takiego pisał to mam nadzieje ze nie było o mnie

przecież pisze tam że to warrior pl2 to scamer a nie ty...

Amebo - 2006-03-28, 08:53

Ja miałem jakiś rok temu taką sytuację:
Nie chciało mi się juz zbytnio grać w rsa, ale ide sobie przez barbarian village i nagle jakiś gość do mnie na pm: (rozmowę przetłumaczyłem na Polski, a jeżeli się dziwicie skąd pamietam tą sytuacj,e, to powiem, że te rozmowy są takie jakie pamiętam)

gość: Proszę pana, ktoś mówił że złamał pan reguły rsa, więc by sprawdzić czy to prawda proszę mi podać swoje passy bym mógł sprawdzić zaistniałą sytuację

ja: ta jasne, może mam odrazu podawac umer karty kredytowej itp.

gość: oczywiscie że tak, przecież to jest potrzebne do daniu panu memberstwo jeżeli okaże się że to był fałszywy alarm

ja w brecht odrazu, ale skoro już i tak nie miałem ochoty grac chciałem sprawdzić jego poziom IQ

ja: ok moje passy to ********** (nie podam wam :mrgreen: )

gość: dobrze, teraz się wyloguj bym mógł sprawdzić twoje konto

ja: ok

loguje się na inne konto

on ( z mojego konta): mwuahaha teraz twoje konto jest moje! LOL!

ja: znam magię, więc wiem jak odzyskać moje konto

wysłałem do Jagexu informacje i po kilku dniach odzyskałem konto; loguje sie patrze, a nic kompletnie nie zniknęło, lista przyjaciół na miejscu i kompletnie nic się nie zmieniło

gość: jak odzyskałeś swoje konto? jaki trzeba mieć poziom magiczny by mieć ten czar na odzyskanie konta?

ja spadłem z fotela

UWAGA: ZAISTNIA?A SYTUACJA NIE PRZEDSTAWIA TO, ?E JESTEM NOOBEM. POPROSTU MIA?EM JU? DO?? RSA I CHCIA?EM CA?KOWICIE Z NIM SKO?CZYC, ALE JAK SI? POJAWIL TAMTEN GOSTEK TO CHCIA?EM SPRAWDZI?:
a) CZY JAGEX ODDA MOJE KONTO
b) "YNDELYGENCJE" TEGO GO?CIA (czy ukradnie itemy, poniewaz wtedy nie było pinu w banku i czy usunie liste przyjaciół itp.).

Michalinho - 2006-03-28, 12:59

hehe dobre :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek