To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pomoc: Umiejętności - Crafting

Felis - 2008-01-25, 21:12
Temat postu: Crafting
Chciałabym zapytac, w jaki sposób robi się... formy (można tak powiedzieć?) garnków, które należy wypiec w piecu. nie mogę tego nigdzie znaleźć....
stryq michal - 2008-01-25, 21:39

Musisz wykopac clay a nastepnie polaczyc go z wodą . W ten sposob otrzymasz soft clay . Musisz go uzyc na kole gancarskim (nie wiem jak sie to zwie) w Barbarian Village i nastepnie wypiec w piecu obok to co zrobisz z soft clay .
umbro - 2008-01-25, 23:56

potrzebujesz, oczywiście wykuć lub kupić clay i zmieszać ją z wodą
Otrzymany surowiec musimy użyć na specjalnym kołowrotku, który znajdziemy w Barbarian Village i wybrać interesujący nas przedmiot i użyć go na piecu tez w Barbarian Village.

Felis - 2008-02-12, 21:28

Chciałabym zadać jeszcze dwa pytania dot. rzemieślnictwa.

  • Gdzie i z czego wykonuje się skórzaną zbroję?
  • Wiem, że aby zrobić naszyjnik należy złotą sztabkę wytopić i zrobić naszyjnik na formę, czy w ten sam sposób wykonuje się pierście??

stryq michal - 2008-02-12, 22:33

Skórzana zbroje :
No to tak , zabijasz krowe i wypada ci cow hide , zanosisz ja do goscia w Al Kharid i on ci przerobi to na leather lub hardleather . Teraz potrzebujesz nici i igły (mozesz kupic w Al Kharid w sklepie ) Uzywasz na sobie tych rzeczy i robisz co chcesz ...

Pierscienie wykonuje sie tak samo jak naszyjniki tylko musisz miec forme do pierscieni .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek