To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Propozycja dla Jagex

Skicek - 2009-04-16, 15:14
Temat postu: Propozycja dla Jagex
hmm od praktycznie poczatku grania w rs czyli juz 5 lat jak gram :P myslalem o tym by dodali w rs takie cos jak licznik zabic... polegalby na tym ze zliczalby ilosc zabic stworkow i moze jeszcze tez ludzi. Jako ze przez 5 lat nie zrobili tego stwierdzilem ze moze byc zalozyc taki temat na forum rs jako propozycja maly update ale fajny wg mnie... takie cos bylo w Diablo pierwszej czesci kto gral ten wie o co mi chodzi mniej wiecej. rozpisze ten pomysl... ja prawdopodobnie nie bede mial czasu wiec niech ktos ladnie przetlumaczy moj ponizszy tekst na ang to zrobie temat na forum rs o tym...

Wprowadzenie.
Czy zastanawialiscie sie kiedys nad tym ile zabiliscie przez cala gre np kurczakow, albo lesser demon? Jesli tak to ten temat jest jak najbardziej dla was. Chce przedstawic wam pomysl wprowadzenia licznika zabic ktory urozmaici wasza gre i sprawi ze bedziecie chcieli miec wiecej zabitych stworkow niz znajomi.

Jak ma działac? Gdzie ma się wyswietlac?
Dzialanie licznika zabojstow polegalo by ze zliczalby zabicia potworkow i zapisywal je tak samo jak lvl umiejetnosci tak ze jak ponownie sie zalogujecie to ciagle dolicza do poprzedniej liczby a nie resetuje sie... cos podobnego zostalo stworzone w God Wars Dungeon... lecz ten licznik dzialal by wszedzie.
By sprawdzic ile sie zabilo danych stworkow wystarczylo by wcisniecie prawym klawiszem na stworka i uzycie opcji Examine tam obok krotkiego opisu stworka wyswietlana byla by liczba zabitych stworkow danego typu...

Cos wiecej...
jesli Jagex mialby wprowadzic ten licznik mozna by go rowniez uzyc na ludziach pokazywalo by to ile razy zabilo sie dana osobe. Niby nieuzyteczne ale dla niektorych sprawiajace wiele radosci sprawdzenie ile razy na worldzie PvP spotkalo sie danego przeciwnika i ile razy sie go pokonalo ;) Oczywiscie licznik omijal by liczenie zabojstw w mini grach typu Castle Wars, Dual Area, First of Guthix itp.

Lista podobajacym sie ten pomysl...

Lord Hagen70 - 2009-04-16, 16:59

bardzo fajna rzecz :) mi się podoba
Souler - 2009-04-16, 17:22

Takie coś jest w Mrocznych Tajemnicach, w formie notatnika zliczającego ilość zabitych bestii i ludzi. Pokonani też się chyba liczą. Jak najbardziej za.
Certus 2 - 2009-04-16, 17:25

Szczerze? Sam kiedyś o tym myślałem:P. Jak dla mnie pomysł super, na pewno urozmaiciłby grę. Aha i tam popraw na Examine ;-)
Skicek - 2009-04-16, 17:52

no to niech ktos przetlumaczy to to wrzuce na forum rs i dam wam link to bedzie sie dopisywac ze popieracie to bo z tego co wiem to wieksza szansa by dodali cos jest wtedy gdy duzo osob to poprze i powie ze przydatne to bedzie...
Thief - 2009-04-16, 18:11

jak dla mnie to jest zbędne .. pomógłbym ale sory nie jestem za ani przeciw ;)
lis97 - 2009-06-29, 15:42

Mi sie podoba ...
Kiełbek - 2009-06-29, 17:25

chlopie ty to archeolog jestes ...
Lord Hagen70 - 2009-06-29, 21:33

Lolissimo napisał/a:
chlopie ty to archeolog jestes ...


hahahahaha :mrgreen:

to jak wezmie sie ktos za to?

Rewax123 - 2009-06-30, 19:50

jestem za super by było ;-)
Latik222 - 2009-07-01, 17:51

a ja wiem :-? mi tam różnicy nie zrobi czy to będzie czy nie.
bad virus 27 - 2009-07-31, 09:01

tak,tak,tak. idialny pomysł :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Assassin9708 - 2009-07-31, 10:54

Mi się podoba ale jedna jest wada oni ci już nie wpiszą tych zabić które robiłeś przez całą grę tylko jakby w prowadzili to np. dzisiaj to liczyło by ci zabicia tylko od dzisiaj.
bad virus 27 - 2009-07-31, 14:18

No i?????Jeśli od teraz mi się będzie liczyło to co z tego?? :?: :?: :?: :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek