To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Wejdz i pomóż

Dingers PL - 2010-04-06, 20:37
Temat postu: Wejdz i pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na tej stronie jest ankieta prosze podpiszcie sie.

Varadero - 2010-04-07, 19:52

Podpisane :lol: Żal mi tych z Korei tak wgl. ... Jak to można jeść psy?! Nie rozumiem tego...

Cytat:
To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa.


Ja tak prawdę mówiąc nigdy bym psa nie zjadł :roll: Chyba, że..., ale nie ważne... :lol:

Nikobelic - 2010-04-07, 20:19

Varadero napisał/a:
Podpisane Żal mi tych z Korei tak wgl. ... Jak to można jeść psy?! Nie rozumiem tego...


a jak ty możesz jeść wołowinę? w Indiach (czy gdzieś tam) patrzą na to tak jak ty na jedzenie psów, kwestia wychowania i kultury, co nie zmienia faktu że ja bym pieska nie zjadł ;/

Varadero - 2010-04-07, 20:22

Nikobelic napisał/a:
a jak ty możesz jeść wołowinę? w Indiach (czy gdzieś tam) patrzą na to tak jak ty na jedzenie psów


U nich to co innego :mrgreen: Bo w Indiach krowy są uważane za święte stworzenia i nie można ich zabijać, bić itp. :roll:

Haskus - 2010-04-08, 16:34

Ehh tyle że na całym świecie się różne dziwactwa , np rosół z gołębi jest bardzo lekki i podaje się go osoba bardzo osłabionym , chinole itp jedzą psy z racji t5ej że taką mają kulturę bo wcześniej nie mieli nic innego do jedzenia. Poza tym kilo wołowiny kosztuje 10 zł a z racji tej że pies jest mało wydajny kosztuje 40zł/kg więc raczej mało jest nabywców w Polsce.
Dingers PL - 2010-04-10, 16:14

Jakbyscie zobaczyli film taki jak ja na ktorym jest pokazane jak oni sciagaja z tych psow skure zycaja jak worek ziemniakow jeszcze zywe mrugaja oczami pozniej wkladaja do worka i na zywca gotuja zmienilobyscie zdanie... to nie ludzie to nawet nie mozna ich nazwac zwierzetami bo one nawet tak sie nie zachowuja ;(
Polacy4 - 2010-04-10, 16:59

Dingers PL napisał/a:
Jakbyscie zobaczyli film taki jak ja na ktorym jest pokazane jak oni sciagaja z tych psow skure zycaja jak worek ziemniakow jeszcze zywe mrugaja oczami pozniej wkladaja do worka i na zywca gotuja zmienilobyscie zdanie... to nie ludzie to nawet nie mozna ich nazwac zwierzetami bo one nawet tak sie nie zachowuja


Zobacz zabijanie świ? i krów...

Zwykłe jedzenie mięsa jak ci to przeszkadza to poprostu nie jedz. Takie mają zwyczaje i nie powinno się im ich zabierać... :roll:

Dingers PL - 2010-04-10, 17:00

Ale krowy i swienie najpierw sie zabija a pozniej obrabia u nich jest na odwrot ;(
Polacy4 - 2010-04-10, 17:01

Nie wszędzie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek