To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - 20Dollars2Surf

Varadero - 2010-05-30, 15:41
Temat postu: 20Dollars2Surf


Kto by chciał zdobyć trochę kasy na np. membersa? Wszyscy myślą, że za darmo to nawet w ryj nie chcą dać, ale to nie prawda!

Wchodzimy TU, wpisujemy swój email i ściągamy mały programik w którym lecą punkty za oglądanie reklam.

Jeżeli nie chcecie mnie wspomóc możecie wejść przez zwykły link.Lecz jeżeli wejdziecie przez mój, nic wam się nie stanie, a dla mnie to bardzo dużo znaczy.


Coriniz - 2010-05-31, 11:13

A wypłacili już ci już jakąś kasę? Raczej nie i małe szanse, że cokolwiek wypłacą:D
Skicek - 2010-05-31, 12:48

Varadero, twoje linki zostaly zmienione... zakaz na forum jest wykorzystywania ludzi na wlasne korzysci. jesli reklamujesz taka strone dajesz "czysty" link do strony i opisujesz to. Co najwyzej na koncu postu mozesz umiesic swoj ref link i napisac ze jesli ktos chce cie wspomoc to moze poprzez ten link wejsc.
Varadero - 2010-05-31, 20:09

Skicek napisał/a:
Varadero, twoje linki zostaly zmienione... zakaz na forum jest wykorzystywania ludzi na wlasne korzysci. jesli reklamujesz taka strone dajesz "czysty" link do strony i opisujesz to. Co najwyzej na koncu postu mozesz umiesic swoj ref link i napisac ze jesli ktos chce cie wspomoc to moze poprzez ten link wejsc.


:roll:

Dałem najpierw ref link, a potem na dole jest zwykły link...

Darnix - 2010-06-06, 22:13

Lamerskie to jest
Wypłacają ale jest limit miesięczny że samemu na miesiąc memba z rok będziesz zarabiać

Aby na tym poważnie zarobić trzeba stworzyć dużą piramidę poleconych a to wymaga pracy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek