To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pytania do zarządzających - Podanie do Event Team.

Pan Lukas - 2010-09-21, 20:24
Temat postu: Podanie do Event Team.
Witam.

Nick w grze: Pan Lukas
Kontakt: Email: Lucyfer620@Gmail.com
Dlaczego chcesz dołączyć do nas: Chcem byc członkiem tego wspaniałego Portalu i umilac innym gre organizując Eventy.


Ps: Dowiedzialem sie ze posada Event Team jest wolna. Chciałbym złozyc tu podanie. Nie jestem pewnie czy tu mozna. Jesli nie, to prosze mi wskazac mijescie gdzie owe podanie moge zlozyc.


Pozdrawiam.

Vego - 2010-09-21, 21:09

podanie właśnie złożyłeś ... proszę abyś skontaktował się ze mną na gg (nr w profilu) ;-)
Pan Lukas - 2011-03-16, 20:52

Witam znowu.

Dość dawno temu odszedłem z PC... Było trochę komplikacji.
Chciałbym wrócić i dalej robić Eventy.
Jeśli jest to możliwe chciałbym wrócić i współpracować z Klucznikiem.
Mam jeszcze pytanie, czy jeśli zrobię parę dobrych opisów to czy mogę zostać tez przyjęty do PC Article?.
Pozdrawiam Pan Lukas. :->

iOskar - 2011-03-16, 21:12

Wydaje mi się ze to nie jest takie proste. Najpierw odszedłeś [bez sensownego uzasadnienia z tego co pamiętam] a teraz znowu chcesz dołączyć? To może lepiej się zastanów czy warto bo jeśli za 3 miesiące masz napisać że znowu rezygnujesz to nie lepiej w ogóle nie dołączać? W sumie nie mam nic przeciwko abyś dołączył do PC Team event ale od razu do Article? Hmmm no dobra powodzenia. :roll:
Pan Lukas - 2011-03-16, 21:32

chyba nie mam na co liczyc...
Michalinho - 2011-03-16, 21:52

Poczekaj na opinie osób odpowiedzialnych za to.
Barti108 - 2011-03-16, 22:24

Pan Lukas napisał/a:
jeśli zrobię parę dobrych opisów to czy mogę zostać tez przyjęty do PC Article


Jeśli zrobisz, to tak, ale wiedz, że nie będzie to tak "hop siup". Na wszystko trzeba zapracować.

Co do Team Events mam mieszane uczucia, ale w sumie nie mamy przecież nic do stracenia. Jeśli zrobisz parę udanych eventów, to jestem za, ale tutaj decyduje głównie Skic i Vego.

Vego - 2011-03-16, 22:42

Barti108 napisał/a:
ale tutaj decyduje głównie Skic i Vego


Eventy to tylko moja sekcja a więc nie skic decyduje tylko ja ;-)

A co do powrotu lukasa ...

Barti108 napisał/a:
eśli zrobisz parę udanych eventów, to jestem za


mam takie samo zdanie, ale wiedz że tym razem nie będę tolerował dziecinnych zachowań jaki miały miejsce ostatnio ... (tzn wszystko ma granice, jeśli ją przekroczysz to wypad) ;-) . A aktualnie czekam na twój event którym mam nadzieje pozytywnie mnie zaskoczysz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek