To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Gry - Problem z Fifą 2011

umbro - 2010-12-29, 14:52
Temat postu: Problem z Fifą 2011
Mam problem z grą. Po włączeniu wyskakuje mi dziwny ekran a zaraz później gra się wyłącza. Mianowicie: http://img341.imageshack....00/40144671.png .

Próby naprawienia, które nic nie dały:
-odinstalowanie i zainstalowanie nowych sterowników
-odinstalowanie i zainstalowanie ponownie gry

Dodam, że inne gry działają, ale przy F1 2010 przy włączeniu wyskakuje błąd ale po chwili gra się włącza i normalnie działa.

Proszę o pomoc.

Skicek - 2010-12-29, 15:02

1 pytanie. gra oryginalna czy pirat?

1 pomoc usun calkowicie i zainstaluj PES'a

iOskar - 2010-12-29, 16:07

Skicek napisał/a:
1 pomoc usun calkowicie i zainstaluj PES'a

Wiadomo, że PES lepszy, ale jak zainstalowałem nową fifkę 11 to mi szczęka opadła, bo naprawdę warto! Przez 5 lat od 2005 do 2010 Fifa tworzyła TAKIE SAME Fifki ;D Co nowa Fifa dodawali z 2 komentarze z 3 stadiony i to wszystko :/ Porażka to była. W tym czasie PES dalej wymiatał nowościami i świetną grywalnością. Ale ostatnio jak zainstalowałem Fifę 11 to mogę powiedzieć, że jest to naprawdę świetna gra :) Podoba mi się menu główne ;D Ta nowa Fifa to tak jakby lekko zacofany PES ;)

Umbro nie wiem o co chodzi. Może masz coś z kartą graficzną? Mi się zawsze zawieszał komp jak miałem słabą kartę. Czasami też się wyłączała gra jak w twoim przypadku :)

Lord Hagen X - 2010-12-29, 17:10

Są dwie możliwości:

Jeśli jest to nie-do-końca legalna wersja to najprawdopodobniej zostałą źle zgrana i należy zgrać ją jeszcze raz, ew. zabezpieczenia nie pozwoliły na poprawne zgranie fragmentu danych. Może to być również wina cracka.

Jeśli wersje masz oryginalną, to poszperaj w necie za łatkami do gry, bo może jest zbugowana lub sterownikami do kart. Sprawdź czy twój sprzęt obsługuje tego typu aplikację, czy nie jest za słaby oraz czy jest poprawnie skonfigurowany,

Ropek - 2010-12-29, 17:30

ja tak miałem z GTA 4. Tydzień później mi się grafika spaliła.
umbro - 2010-12-29, 18:14

Grę ściągnąłem z torrentów. Zapewne to jest to o czym mówi Hagen, ale kolega, który pożyczył ode mnie grę mówi, że gra mu normalnie działa. Raczej to nie wina cracka, bo grałem w nią normalnie, dopiero od 2 dni jest takie coś. No chyba nic się nie poradzi, dzięki za pomoc i do zamknięcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek