To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Uwagi i sugestie dotyczące portalu - Mała sugestia

Bestsongo - 2010-12-29, 15:13
Temat postu: Mała sugestia
Cześć. Gdy wejdę w Bazie Danych na obojętny mój opis wygląda to tak:




Jednak niezręcznie mi jest klikać "wstecz" i pod miniaturką kliknąć dopiero edytuj. Prosiłbym także o dodanie "strzałek" w lewo i prawo. Przydałoby się to wtedy kiedy zedytuję już dane stworzenie i przejdę do następnego. Screen jak to miałoby mniej więcej wyglądać:




Mam nadzieję, że moje sugestie zostaną wysłuchane.


Dziękuję. Bestsongo.

iOskar - 2010-12-29, 15:58

Byłoby to pomocne, ale dobrze jest jak jest ;) To zależy pewnie od tego czy Skicek ma dużo na głowie, a z pewnością ma więc lepiej nie zawracać mu głowy takimi rzeczami :) Damy sobie radę bez strzałek Best ;D
Skicek - 2010-12-29, 18:01

strzałki ciekawa rzecz może być przydatna. Piszcie więcej sugestii to dotyczących tego tematu czyli baz danych by jak najbardziej ją usprawnić i poprawić.
Vego - 2010-12-29, 18:03

i tu się mylisz best, takie opinie, sugestie są mile widziane, bo pomogą usprawnić portal. A Skic nie musi dodać tego w tej chwili ... może dodać potem :) .
iOskar - 2010-12-29, 23:19

Vego napisał/a:
i tu się mylisz best

Oskar :)

Myślałem że Skicek ma ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś "strzałki" ale ok :) Jak coś mi wpadnie do głowy związanego z udoskonaleniem Bazy Danych to na pewno tu o tym napisze :) Pomysł Besta jest bardzo dobry i przydatny :)

iOskar - 2010-12-30, 11:31

Pewnie dlatego, że mam w Nicku "boss". Za to "best" wymawia się podobnie jak "boss". Myśląc o mojej osobie myśl bardziej o Oskarze niż o bossie, bo do bossa mi jeszcze daleko ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek