To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Marzec 2011 w RS

Skicek - 2011-02-24, 19:46
Temat postu: Marzec 2011 w RS
Nie wiem jak wy ale ja dostałem informacje na mail o tym co ma być w marcu 2011 i szczerze pierwsza informacja mnie zniesmaczyła, a mianowicie bonus xp weekend -.-' to juz 3 w ciagu półtora roku. Właściwie można już przewidzieć że kolejny bonus xp weekend będzie we wrześniu jak rok temu.

Kod:
March brings with it loads of special events starting with an exclusive Members-Only Bonus XP Weekend! Other membership benefits over the next two months include:
The biggest ever update for our hardcore clan community
A month long clan celebration and community events
Easter surprises
Plus a host of cool updates
Did you know that if you don't renew your membership you won't be able to get the most out of these planned updates, so what are you waiting for?



fajnie może się zapowiadać ogromy update dotyczący klanów. Szczerze? bardzo mnie ciekawi co wprowadzą :) pewnie patrząc na dev blogi to "loga" klanów dodadzą oraz lepszy system zarządzania cc.


A co wy sądzicie na temat tego "wycieku" informacji?

Piotrek007 - 2011-02-24, 20:04

Bonus xp weekend w dobrym czasie wrzucili :> jak dla mnie bomba akurat herb się podniesie
Mycu - 2011-02-24, 20:05

Bonus xp :P d bones idą w góre trza kupować ile wlezie :P

a co do klanów.... pewnie cos z cc zrobią "magicznego" może będzie można zamiast gwiazdek mieć inne nikony przy nicku ( rezerwuje piwo!) ale większa różnorodność rang co moga więcej zrobić "hardcorowego" ?

iOskar - 2011-02-24, 20:21

Ja mógłbym tylko dodać że fajnie by było jakby tak zrobili ten bonus xp dla f2p :roll:
Anonymous - 2011-02-24, 21:08

Skicek napisał/a:
pierwsza informacja mnie zniesmaczyła, a mianowicie bonus xp weekend -.-'

Mnie też.I tak już ułatwili tą grę.Nie wiem po co to dają.

Bilo29 - 2011-02-24, 21:13

jak tak dalej pójdzie to runescape stanie się kolejnym MMO gdzie spora część ludzi będzie miała max lvle i żadnego pojęcia o grze... szkoda że idą w masówkę, ale cóż... chęć zysku wygrywa ze zdrowym rozsądkiem.
Bimber - 2011-02-24, 22:11

Mycu napisał/a:
Bonus xp d bones idą w góre trza kupować ile wlezie


niestety na kości z altarem nie działa :/ , więc lepiej na coś innego poświęcić czas i kasę

mi niestety też nie podoba ten event ;/ , trudniejsza gra to fajniejsza gra ... a teraz jakis nobek pojdzie na jakiegos bossa lootnie miliony i mysli ze jest pro ... ja pamiętam czasy jak zapier... po blue dragon scale albo dragon bones, flax sie zbieralo itp a teraz lipa :|

zaś druga część dot. clanów mnie ciekawi i nie mogę się doczekać update odnośnie ich. Wiecie może kiedy mają wybrać te sztandary czy coś takiego ? :D

Skicek - 2011-02-24, 23:21

no wlasnie byc moze w marcu beda te sztandary pozyjemy zobaczymy :)
Varadero - 2011-02-25, 13:46

Hmm... może dodadzą, że do klanów się dołącza w grze? Jak w innych MMO np. WoW, Runes of Magic itp.?

Poczekamy, zobaczymy :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek