To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Imprezy, Eventy, PvP - Wild maraton - propozycja

abert - 2011-04-03, 21:08
Temat postu: Wild maraton - propozycja
Mam następującą propozycję, najpierw przedstawię zasady i jeśli będą chętni to zrobimy.

Uczestnicy zbierają się w miejscu startu mając plecak wypełniony foodem, sprawdzamy aby wyeliminować zastosowanie teleportu. W chwili startu podajemy lokację do której trzeba dotrzeć, tam jedna osoba ( którą potrzebuję do pomocy ) wręcza każdemu uczestnikowi cape, jest to dowód dotarcia do punktu kontrolnego. Uczestnik który otrzymał cape wraca do miejsca startu. Ten kto zrobi to jako pierwszy wygrywa. Przewiduję skromną nagrodę dla zwycięzcy np. rune scimi. Jeśli znajdzie się druga osoba do pomocy to możemy zrobić 2 punkty kontrolne.

Poniżej przedstawiam podstawowe lokacje na Wildzie.


Zabawa ma 2 stopnie trudności, po 1 znaleźć miejsce i wrócić najszybciej ze wszystkich a po 2 przeżyć ;p

Nikobelic - 2011-04-03, 22:16

nie lepiej użyć tych roślinek zamiast kogoś kto daje cape'y? byłoby łatwiej, przyjemniej i nie byłoby sytuacji pt. kolejka po cape
red angel - 2011-04-05, 01:52

Pomysł ciekawy, maraton można zrobić także poza Wilderness. Mogę się zgłosić do pomocy na pewnych warunkach. Trzeba także uściślić zasady (chodzi mi o dozwolone wspomagacze).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek