To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - ;)

papaAMERICANO! - 2011-05-02, 15:57
Temat postu: ;)
Tacy cwani sie znalezli tak ? ; > To sprobojcie cos wbic coala w mining guild bez bota :)na f2p.

[ Dodano: 2011-05-02, 16:06 ]
Kieruje to zwlaszcza do oskarbossa96,nickobelica,korek oraz Barti 108 , "Regulaminowi" Gracze jakos watpie w to.. zreszta ZAPRASZAM NA F2P MINIG GUILD W FALADOR ,JAKI KOLWIEK SERVER. Zobaczymy ile uzbieracie bez bota : * : ) Pozdrawiam.

Dark Palady0 - 2011-05-02, 16:18

Da się zrobić. Naprawdę :P Sam uzbierałem z 2k coala, zdaje się że leży u mnie w banku. Poza tym, postawa "już, teraz, zaraz, natychmiast" jest trochę dziecinna, czyż nie? Popracuj, pomęcz się.
papaAMERICANO! - 2011-05-02, 16:27

Taa .. pomęcz sie z okolo 100 botami :) Sorry ale nie ? kto powiedzial ze chce "teraz,zaraz" poprostu w ciagu 3,4 dni chce to uzyskac a nie w ciagu 2 miesiecy przy tych botach :) Latwo sie pisze na forum .. to logiczne.. Mowie wejsc na jakikolwiek world do ming guild i sie samemu przekonac a nie :)
Skicek - 2011-05-02, 16:37

a to tylko mining guild istnieje w rs? :) jesli tam jest caly czas pelno o kazdej godzinie to sproboj w innych miejsach. Albo o innej porze.

Pozatym w pospiechu ze zlosci umiesciles temat w zlym dziale.

papaAMERICANO! - 2011-05-02, 16:48

No widzisz ,jakos mnie nie kreci na wildzie coal bic i najblizszy bank w edgeville (a jest troche chodzenia) lub w barbarian village gdzie sa 3 skalki coala i 10 ludzi :) .
Dzial mnie jakos nie obchodzi.. Bo mnie irytuja ludzie tacy jak wymienilem wyzej.. "Idealni" pseudo :) Spytac cos juz niemozna bo odrazu placz ze "neo dziecko?" Ta .. : )

Pan Lukas - 2011-05-02, 16:51

Lol. Po to jest gra by się trochę wysilić. Naucz się grać to pogadamy. Zobaczysz za miech jak wyboczisz sobie ten minig i dostaniesz rollbacka a my będziemy się z ciebie śmiać.

Gl

Ropek - 2011-05-02, 16:52


papaAMERICANO! - 2011-05-02, 16:55

To panie Lukas jak pan taki cwany w pisaniu to tak jak napisalem wyzej ! Wejdz i wbij cwaniaku :)

[ Dodano: 2011-05-02, 16:55 ]
Panie "ten co sie nauczyl grac" :)

Pan Lukas - 2011-05-02, 16:55

tbot94 napisał/a:
Obrazek


Widać że edit:]

Nikobelic - 2011-05-02, 17:06

gra polega na robieniu czegoś bo sprawia ci to satysfakcję, jeśli bocenie daje ci radość, to boć, nam nie daje więc nie bocimy, tyle.
to, że jest tyle botów na najlepszych expowiskach na f2p to inny problem, poszukaj mniej zaboconego miejsca, hopnij parę razy, to może kiedyś wbijesz we w miarę krótkim czasie i co najważniejsze uczciwie ten mining
co do expienia miningu kilka razy szybciej jest na ironie(+dropowanie) niż na bankowaniu coalu

papaAMERICANO! - 2011-05-02, 17:10

Akurat potrzebuje coal i iron do smitha wiec niemam wyjscia.. Bieganie mi nie odpowiada z miejsca do miejsca :) Zreszta f2p maja chu..... expowiska co do zbierania coalu .Ja wiem ze to polega na satysfakcji, owszem czerpie ja z skilli i wogole z gry, ale potrzebuje bota do samego coala bo poprostu niedam rady jak same boty na mining guild..Zadalem pytanie to odrazu wszyscy wyjechali ; > Troche nie fair..Bocenie nie daje mi radosci no ale widzisz jak z "chamem po chamsku" to z botem botami :)

[ Dodano: 2011-05-02, 17:12 ]
Skicek:

Za dlugi dystans do banku,pozatym tam jest tylko kilka skalek ,jeszcze wliczmy ludzi ktorzy tam beda takze coal zbierac.. To nie za wielkie te zyski beda :)

Skicek - 2011-05-02, 17:10

papaAMERICANO!, masz jeszcze al-kharid, lumbridge swamps, nie wiem czy nie bylo w kanalach w varrock tez.
Nikobelic - 2011-05-02, 17:13

albo jak chcesz robić smithing to kup po prostu ten coal i iron i zrób z niego steel bary, exp jest dosyć powolny, ale zarobisz kasę (na dzień dzisiejszy ~136gp za sztabkę) i nie będiesz ryzykował banem/rollbackiem
papaAMERICANO! - 2011-05-02, 17:15

Zalezy mi na wlasnorecznym wydobuciu tych produktow, nie zab ardzo m isie usmiecha kupywac bo zbieram na fullsaradomin ale to inna bajka.. Rollback czyli cofniecie lvli tych ktore wbilem w miningu tak? Narazie 1 wbilem tylko wiec nie szkoda mi.
Nikobelic - 2011-05-02, 17:17

cofnięcie tych wbitych botem + kilku innych + konfiskata tego co zdobyłeś, więc jak cie złapią zostaniesz z niczym


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek