To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Filmy i seriale - RuneScape Dungeoneering Boss - Sagittare

Pan Lukas - 2011-06-21, 11:24
Temat postu: RuneScape Dungeoneering Boss - Sagittare
Siema, dziś dla zabawy zrobiłem sobie film Dungeoneerng Boss - Sagittare , małe info o tym bosie i zabicie go.

Jest to mój pierwszy Film, niestety jest słaba jakość bo nagrywałem słabym programem.

Może komuś przyda się info jak pokonać tego bossa, postaram się zrobić filmiki z innych bosów i będzie już w lepszej jakości. Film jest bardzo amatorski.

A teraz zapraszam do obejrzenia filmiku.
Proszę też o suba no i "Lubie to" :)

RuneScape Dungeoneering Boss - Sagittare

Soczek - 2011-06-25, 17:43

Pałkowe.
iOskar - 2011-06-25, 20:47

Szkoda, że taka słaba jakość i dziwna muzyka. Ogólnie może być...
red angel - 2011-06-27, 15:35

Ogólnie "słaba" jakość, zajmij się jedną rzeczą, a nie pięcioma. Teraz nie dziwie się, dlaczego portalowy FB kuleje, skoro się nim zajmujesz... Portalowi potrzebna jest jak najbardziej profesjonalna reklama, a ty jak na razie robisz to na odklep i oglądasz się na resztę...
Soczek - 2011-06-27, 15:58

Czyżby zemsta za krytykę? Dalej pałkowe.
Soczek - 2011-06-27, 16:07

Zostaw Małgośkę!


Na czwartek zrobię lepszy vid!

Pan Lukas - 2011-06-27, 16:10

Soczek, Tu niechodzi o jaka rywalizacje, to tylko gra...
red angel - 2011-06-27, 16:38

Dla twojej wiadomości zajmowałam się czymś. Dalej nawet prowadzę kilka bardzo poważnych projektów na swojej uczelni, jeden z nich podlega bezpośrednio dziekanowi mojego wydziału (poszukaj, kto to taki dziekan). Projekt trwa już trzeci rok i nadal odnosi sukces...

Po prostu: profesjonalizm, zorganizowanie, zaangażowanie.

Niczego nie robię na odklep, tylko dopinam na ostatni guzik. Dziekan jest zadowolony, mój przyszły promotor także (tak, promotor pracy magisterskiej). Podobne zasady chciałabym wprowadzić na PC... ale w przypadku niektórych osób może to byś walka z wiatrakami.

iOskar - 2011-06-27, 18:15

Pan Lukas napisał/a:
To chwal sie osagniecami w szkole rodzica, mnie to nie interseuje:)
Do wprowadzania pewnych zadad i ulepszania PC jest odpowiedni team, a ty w nim nie jestes:)

Lukas nie przeginaj pały. Spójrz sobie na artykuł red o farmingu. Według mnie najbardziej profesjonalny artykuł jaki ma pc. Wszystko jest przejrzyście i na temat. To że nie ma jej w PC team to nic nie oznacza. Według mnie to wielka strata dla PC no, ale tak już zostało postanowione...

Barti108, jak zwykle się uśmiałem ;D

Pan Lukas napisał/a:
Wiesz Red, jak ty bys czym sie zajmowla to by cie szybko wywalili.
Dziekuje Dobranoc:)


Ehh jak niekiedy niektórzy potrafią bezmyślnie się wypowiadać... Nie wiesz to się nie wypowiadaj...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek