To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Witam

Irooc - 2011-08-04, 04:41
Temat postu: Witam
"Ogólne dyskusje dotyczące RuneScape. Rozmawiamy o umiejętnościach, strategiach, sposobach gry, wymieniamy się wrażeniami i doświadczeniami. "
tak jest opisany ten dział więc mogę to wsadzić w np wrażenia doświadczenia, ale na początku jestem Dawid jeżeli chodzi o RuneScape przygodę mam dość bardzo bardzo długą z nim choć jeżeli chodzi o mą postać wchodziłem na nią dość długi okres czasu tylko na eventy od RS-a lecz znów zaczynam grę mój cmb 69 jeżeli ktoś ma podobny lvl nudzi mu się niech pisze pod mój nick napisany obok albo gg 32267423, i proszę nie pytać czemu taki nick.. po prostu młody byłem:D

Skicek - 2011-08-04, 11:06

Ciszy nas ze ludzie powracaja do RS'a :) z strony portalu mamy nadzieje ze informacje zawarte u nas przydaja ci sie, a forum jest dla ciebie milym miejscem na zadawanie pytan lub rozmowy z innymi graczmi. Jesli chcesz nas spotkac w grze to odwiedzaj nasz friend chat: "p ciemnosci" lub clan chat "pogromcy ciemnosci". Na tym drugim obecnie przebywa wiecej osob niz na pierwszym ale wszedzie kogos spotkasz :)
Irooc - 2011-08-04, 14:50

napewnoo zajrzę !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek