To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Imprezy, Eventy, PvP - Player Killing

sick - 2011-11-17, 17:46
Temat postu: Player Killing
Player Killing (F2P)



Data: 22.11.11
Godzina zbiórki: 19:30
Miejsce zbiórki: Edgeville Bank
Godzina rozpoczęcia: 20:00
World: 17
Friend chat: Lewy Prosty

Sugerowany ekwipunek:
- Full Rune Armour Set
zalecany drugi styl (Ranged/Blast, Bind)
----Ranger----
- Green dragon hide body
- green dragon hide legs
- maple shortbow
- rune full helm
----Blaster----
- Wizard hat
- Wizard robe top
- Leather Chaps

Sugerowana zawartość plecaka:
- Staff
- Food (najlepsze są pizze)
hybryda:
- Runy do blastów (Fire, Air, Death)
- Runy do bindów (Nature, Earth, Water)


Po zmassowaniu się w edge, osoby które mają wymagany level woodcutting mogą popłynąć łódką na mossy, i tam się wszyscy zbierzemy i zmienimy świat na 57/136 by szukać różnych teamów do walki. Pk będzie trwało około godziny.


Wymagania:
- Drugi styl
- TeamSpeak 3 (nie wymagany lecz BARDZO ZALECANY!). Inf. o TS3 Portalu znajdziesz tutaj.

Zasady:
1) Nie bijemy ludzi ze swojego teamu,
2) Słuchamy się poleceń PK lidera (czyli osoby prowadzącej spotkanie).

iOskar - 2011-11-17, 20:19

Dobry pomysł tylko pamiętaj że mało osób przychodzi na takie eventy. Może jeszcze warto by było ten temat zamieścić na innych forach? Byłoby więcej ludzi i pk nabrałoby sensu :)

Ja raczej wpadnę ;-)

sick - 2011-11-17, 22:31

Wystarczy 10 osób do fajnego pkowania, przecież nie będziemy walczyć z RSD czy VR :P
Dukantinio - 2011-11-22, 22:14

przegapiłem ;/
iOskar - 2011-11-22, 22:31

O w kapeć! Me too :/
Barti108 - 2011-11-22, 22:36

A w ogóle był ktoś?
sick - 2011-11-22, 22:41

Witam!
Przepraszam nie napisałem event był odwołany z powodów śmierci w rodzinie. Następny event będzie eventem p2p i na 100% na niego przyjde i go zoorganizuje.

Dukantinio - 2011-11-22, 23:49

No szkoda.
Czekamy na event :)

Onitamec - 2011-11-23, 12:06

Sick robiłeś eventy do haxballa i tak samo nie przychodziłeś i widzę historia się powtarza.
Nie żebym odstraszał ale darujcie sobie chłopaki, bo znowu przyjdziecie i się zawiedziecie, że nikogo nie będzie.

iOskar - 2011-11-23, 15:15

sick napisał/a:
z powodów śmierci w rodzinie


Onitamec, To chyba wszystko wyjaśnia. Ja też bym nie przyszedł w takiej sytuacji.

Onitamec - 2011-11-23, 15:59

Mówię tylko jak robił kiedyś i jak robi teraz, zawsze znajdzie się wymówka. Jeśli to prawda to moje kondolencje i zwracam honor ale tylko chciałem coś dodać od siebie do tego tematu... Sick mam nadzieję, że teraz nie zrobisz ludzi w konia.
Vego - 2011-11-23, 21:50

Każdy kandydat na stanowisko Team Event musi zorganizować 2 eventy, gdy to zrobi podejmuje decyzje czy zostaje przyjęty zwracając uwagę na prowadzenie spotkania, pomysłowość przy organizacji oraz oczywiście obecność.

Tak więc Onitamec, dzięki za ostrzeżenie jednak moim zdaniek każdy ma prawo do szansy. To że kiedyś się nie sprawdzał nie oznacza że dalej tak jest. A powód nieobecności jest na tyle poważny ze mogę ją zrozumieć ;-) .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek