To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Klany - Quest Clan

Glodziunio - 2012-06-05, 02:17
Temat postu: Quest Clan
Siemano !

Zna ktoś jakiś klan który zrzesza ludzi lubiących robić questy, ewentualnie jakieś cc/fc lub irc?
Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Głodny :)


ps. nie wiem czy to dobry dział jak coś przesuńcie :p

Barti108 - 2012-06-05, 11:36

Glodziunio napisał/a:
cc/fc


Polecam PC.

Skicek - 2012-06-05, 13:10

raczej nie ma takiego stricte polskiego.

Jesli szukasz porad lub z kims chcesz robic to u nas na cc znajdziesz zawsze kogos

Xperia Neo V - 2012-06-05, 15:56

Fc: Hunerout

Masz tam dobry skład, znasz nas głodny xD :D od groma ppl siedzi zawsze ktoś ci helpnie :D

Glodziunio - 2012-06-06, 02:03

nie koniecznie chodzi mi o jakiś polski klan, zagraniczny nawet bardziej by mi odpowiadał ;)

a co do cc/fc które podaliście dzięki, ale bardziej mi chodzi o jakiś strikte zajmujący się questami, bo atm jak czegoś nie wiem to właśnie pytam "randomowych" ludzi którzy nie zawsze wiedzą jak mi pomóc a chciałbym mieć jakiś kontakt z ludźmi którzy ogarniają temat questów i zawsze będą potrafili mi pomóc (nie mówię, że wy nie będziecie potrafili :p )

Klucznik - 2012-06-06, 06:40

Nie ma klanów "qestowych" bo to bez sensu... Od questów są poradzniki i nie potrzebujesz do tego innych z wyjątkiem questów Heroes i Shield of Arrav
Barti108 - 2012-06-06, 11:12

Są klany "questowe", co oczywiście nie zmienia faktu, że w dużej mierze ich działanie jest pozbawione sensu (jeśli nastawiają się tylko na tę jedną aktywność).

http://clanquest.org/

iOskar - 2012-06-06, 13:51

Glodziunio, red angel odpowiedziała poprawnie na 99% zadanych przeze mnie pytań jeśli chodzi o questy...uwierz mi trochę ich było. Także polecam mimo wszystko polecam nasze cc :-P
Skicek - 2012-06-06, 21:05

barti sa ale jak wczesniej napisalem nie ma polskich bo za male jest spoleczenstwo polskie na takie klany
Glodziunio - 2012-06-07, 01:41

Barti dzięki wielkie o coś w tym rodzaju mi chodziło ;) jak czegoś odnośnie questów nie będę wiedział to zajrzę do Was na cc :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek