To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - oskarboss

hejter - 2012-09-14, 15:50
Temat postu: oskarboss
hejter, no tak, wy jesteście pro, zaczynaliście nexować w full pernixie z divine glaivenami i flaskami i innymi bajerami. Gratuluję, ja nie mam tyle szczęścia :) Summoning też wymaga kasy. Ja przynajmniej nie nolifie po nocach żeby ją zdobyć czy też kupić na allegro. Gram for fun. Z każdym dniem mam coraz więcej kasy i przeznaczam ją na lepszy arm itd. Wy pewnie kasę od razu na to mieliście.

Czemu ja mówię w liczbie mnogiej? Raczej powinienem się odnieść do "hejtera" bo żeglarz na oczka nexa nie widział bo po wejściu padłby na hita. Ja chociaż umiem nexa zabić :) Powiesz, że na masie łatwo co? To idź...powodzenia :) Podaj world na którym padniesz to sobie pozbieram twój świetny armour...



zostalem urazony tym postem, a ze temat zostal zamkniety pisze tutaj:




maly nexowalem zaraz po update, sam zarobilem sobie na rangery/arme siedzac na td, a zeby getnac charmy (mialem 90 summ) siedizalem tydzien na waterach ;) full arma kosztuje 10m czy tam ile i kazdy noob sobie chodzi jeszcze po 5 killu loot i sie jara lll



okolo 2k nexes 27 splitow elo

iOskar - 2012-09-14, 16:09

Gratuluję i przepraszam za urażenie. Jeśliś łaskaw nie pisz już na ten temat nic więcej :) Ja tylko mogę dodać że gram for fun i tobie też polecam się trochę wyluzować bo pewnie z runepl przyszedłeś albo z fopu :P
hejter - 2012-09-14, 17:33

nie przyszedlem z zadnej z tych zacnych instytucji i nie gram w rs
Skicek - 2012-09-14, 20:05

no wlasnie dlaczego liczba mnoga... dwa takie sprawy na pm... trzy wiemy jak oskar sie zachowuje...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek