To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemno¶ci - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Ekipa na bossy

Malurez - 2012-10-04, 18:15
Temat postu: Ekipa na bossy
Szukam ludzi do chodzenia na bossy oczywiscie w celach zarobkowych ;d Preferuje slabsze bossy np. graador ze wzgelu na moje slabe skille i eq. Chetni odzywac sie na forum lub w grze . Nick Malurez
iOskar - 2012-10-04, 19:10

Combat widzę 131, a jak tam z Prayer, Herb ird.? Masz maxed melee ? :)

Tak ogólnie to ci powiem, że na bossy chodzimy jako¶ tak randomowo dlatego też polecam ci od czasu do czasu wbijać na nasze CC: "Pogromcy ciemnosci" i i popytać ludzi to może kto¶ by poszedł :) Wielu z nas gra w różnych godzinach dlatego ciężko byłoby ustalać. Tak by było chyba najlepiej :)

Ropek - 2012-10-04, 19:44

bez ovl i turma na nic sensownego nie ma co się wybierać. Jak wbijesz herb i pray to bardzo chętnie na co¶ bym się z Tob± wybrał. Na razie dziękuje.
Malurez - 2012-10-04, 21:02

własnie problem w tym ,ze nie mam kasy na herb ani na pray dlatego chce chodzic na bossy typu graador ktore jakos mega ciezkie nie sa a 12m mozna wygarnac ;d tak mam maxed melee ;p (pray 70 :( mage 99 summ 70 herb 50 0.o )
iOskar - 2012-10-04, 21:50

Ja mogę się wybrać z tob±. Już niedługo weekend więc jak co¶ to zapraszam jutro na rs w godzinach 15:00-22:00 to się przejdziemy :) Tylko pod jednym warunkiem...jak co¶ dropnie to wbijasz herb, albo prayer :D
Skicek - 2012-10-05, 15:46

narzekaj ze inni maja wyzszy lvl niz ty ktory nie grasz...

fakt faktem ze ci ktorzy wbili pray i herb to ruszac im sie nie chce na mniejsze bosy i wola tylko te najlepsze...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek