To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - powrót do gry po 3 latach

mateu52 - 2012-11-04, 15:46
Temat postu: powrót do gry po 3 latach
Witajcie, postanowiłem wrócić do gry po dłuższej przerwie i mam kilka pytań, jeżeli ktoś mi pomoże w odpowiedzi na moje pytania będę bardzo wdzięczny.

na początek zaznaczę że nie jestem membem, później o tym pomyślę, i gram narazie tylko PvM (player vs moob) xD
1.mam starą postać na której jest ok 10m golda i chciałbym tego golda przenieść na nową postać, w jaki sposób mogę to przenieść mając 1 kompa. ewentualnie 2 gdyż mógłbym pożyczyć od brata lapka.
2. na swojej nowej postaci rozwijam narazie att/str/def i pray, jak iść w te skille żeby ładnie się expiło? tzn. co pierwsze i do jakiego lvla
3. jaka broń/zbroja dla free playera jest najlepsza, najszybsza do zdobywania expa?
4. i jak najlepiej się ubrać do expa
5. czy dalej dla free playera itemki rune są najlepszymi? czy jest coś nowego

pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc, jeżeli jakieś pytania będę miał to napiszę z czasem wpadania mi ich do głowy :)

iOskar - 2012-11-04, 17:24

mateu52 napisał/a:
1.mam starą postać na której jest ok 10m golda i chciałbym tego golda przenieść na nową postać, w jaki sposób mogę to przenieść mając 1 kompa. ewentualnie 2 gdyż mógłbym pożyczyć od brata lapka.


Nie jestem pewien czy tak jest ale chyba nie można grać dwoma postaciami na jednym worldzie. Możesz jednak spróbować, wejść na ten sam world i dać trade i zwyczajnie przenieść. Jeśli jednak chcesz to jakoś obejść to mogę ci pomóc. Zalogujesz się na daną postać, dasz w trade 10m, a ja ci przerzucę na drugą postać.

mateu52 napisał/a:
2. na swojej nowej postaci rozwijam narazie att/str/def i pray, jak iść w te skille żeby ładnie się expiło? tzn. co pierwsze i do jakiego lvla


Jeżeli chodzi o kwestię leveli to na youtube jest od groma jasnego przeróżnych i ciekawych guidów. Dla przykładu wpisz: "Runescape ultimate 99 prayer guide", zamiast prayer dajesz jeszcze attack, def, lub str i będziesz miał do wyboru naprawdę wiele filmików wielu znanych osób na youtube. Niektóre z guidów są na tyle rozbudowane że masz podawane różne metody, dla przykładu metodą najszybszą lecz musisz wydać dużo kasy lub metodą wolniejszą ale wtedy nic nie tracisz albo jeszcze zarabiasz.

mateu52 napisał/a:
3. jaka broń/zbroja dla free playera jest najlepsza, najszybsza do zdobywania expa?


Najszybsza i najlepsza oczywiście jak to na f2p jest runka ;D Na pewno pamiętasz jeszcze rune armour :P Niestety nie znam twoich statów i nie wiem czy możesz już go nosić.

mateu52 napisał/a:
4. i jak najlepiej się ubrać do expa


Rune scimitar, chyba, że pobawisz się w nowy (dla ciebie po tylu latach xD) skill Dungeoneering w którym możesz zdobyć Gravite rapier. Niestety on się psuje i trzeba co jakiś czas płacić za naprawę ale prawda jest taka że jest dużo lepszy od starego rune scimitara :D

Cytat:
5. czy dalej dla free playera itemki rune są najlepszymi? czy jest coś nowego


To f2p, a więc jagex ma w dupie tych co im kasy nie dają więc tak, nadal runka jest the best xD

mateu52 napisał/a:
pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc, jeżeli jakieś pytania będę miał to napiszę z czasem wpadania mi ich do głowy :)


Spoko tylko jeśli możesz to następne pytania zadawaj w odpowiednim dziale czyli tutaj ;) :

http://forum.runescape.pc.pl/viewforum.php?f=11



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek