To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pomoc: Umiejętności - Jak zarabiać na f2p

Pl Joanna - 2014-11-26, 10:53
Temat postu: Jak zarabiać na f2p
Jako że przez opcje szukaj nic nie znalazłem to postanowiłem napisać temat.. Jestem starym graczem, kiedyś znałem metody zarobku ale czasy się zmieniają i teraz już nic nie wiem (sama grafika mnie oszołomiła).
Moje skille (z tych ważniejszych, pewnie potrzebnych do sposobów)
Mining: 85
Cooking: 99
Firemaking: 98
Smithing: 68
Runecrafting: 60
Fishing: 80
Woodcutting: 80
Crafting: 80
Magic: 73
Prayer: 50


Proszę o szybką odpowiedź bo czas leci :D

@edit

I dalej pytanie jeszcze jedno, o co chodzi z tymi urnami? Jak je kupować, używać i co dają?
Za wszystkie odpowiedzi oczywiście pomógł :)

iOskar - 2014-11-26, 17:33

Jesteś graczem p2p czy f2p?

Kierując się informacjami z Twojego profilu (które mówią, że jesteś graczem niepłacącym) mogę Ci z góry powiedzieć, że będzie problem : p

Na youtube czy wikipedii znajdziesz z pewnością pełno guidów jak zarabiać :) Jak byłem f2p to chodziłem np. na revenanty na wilderness.

Polecam tę tablekę:

http://runescape.wikia.com/wiki/Money_making_f2p

Zjedź sobie na dół tam gdzie masz sposoby zarobków na f2p i otwierasz interesujący Cię artykuł.

Pl Joanna napisał/a:
I dalej pytanie jeszcze jedno, o co chodzi z tymi urnami?


Link do artykułu:

http://runescape.wikia.com/wiki/Urns

Cytat:

"To make an urn, a player must have soft clay in their inventory. Next, the player must find a pottery wheel to mold the clay on. The player will then be asked to select the type of urn to be made from a drop down menu. To get the drop down menu, click in the upper left hand corner, the brown text box should say "pottery" click on it and the drop down menu should appear. This produces an unfired, or (unf), urn . The types of urns that players can craft depends on the player's Crafting level. Urns that require a higher Crafting level to create will catch scraps from higher level training activities. The Assist System can be used to craft urns that are above a player's Crafting level. Alternatively, a no rune, or (nr), urn can be bought from other players.
Once a player has an urn (unf), they can use it with a pottery oven to make an urn (nr). Players must then add a rune to the urn in order to make a rune, or (r), urn which can be used to gain bonus experience. Each urn uses the following runes to be activated:

Cooking - Fire rune
Fishing - Water rune
Mining - Earth rune
Prayer - Air rune
Smithing - Fire rune
Woodcutting - Earth rune"

Osobiście polecam kupno urn na G.E i ładowanie ich tylko runkami, a nie tworzenie wszystkiego od zera :)

Pl Joanna napisał/a:
Proszę o szybką odpowiedź bo czas leci :D


Od Poniedziałku do Piątku jestem na komputerze od godziny 17:00 dopiero, w weeendy wiadomo cały czas.

[ Dodano: |26 Lis 2014|, o 17:36 ]
Btw, odpowiedni dział na takiego typu problemy to "Pytania".

Pl Joanna - 2014-11-27, 08:56

Wielkie dzięki za odpowiedź, artykuły jak najbardziej zobaczę. Co do sposobów już trochę poczytałem i póki co robie wine of zamorak, wydaje się być opłacalne. Rune ore też ładnie stoi ale wydobycie go graniczy z cudem przy takiej ilości osób chętnych w mining guild ;>.

Słyszałem też coś o muddy keysach ale będę musiał jeszce bardziej się wtajemniczyć ;D

iOskar - 2014-11-27, 20:47

Powodzenia :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek