To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pytania - przypomniane hasło szybka pomoc ;(

preston2g - 2015-12-22, 22:41
Temat postu: przypomniane hasło szybka pomoc ;(
Mianowicie chciałem sobie przypomnieć pasy do starego konta... no i wszystko ładnie na e-maila przyszedł link , zmieniłem hasło i co dalej .. przy zalogowaniu wyskakuje mi komunikat
"your acount must have a display name set in order to play the game. Please set it via the website or the main game"
iż mój angielski jest dośc słaby użyłem tłumacza i wyskoczyło to
"Twoje konto musi mieć nazwę wyświetlaną ustawiony, aby grać w grę. Proszę ustawić go za pośrednictwem strony internetowej lub głównego gry"
moze mi ktoś wytłumaczyć co mam zrobić aby zalogować sie do gry ;) ?

iOskar - 2015-12-22, 23:56

No po prostu wpisz swoją nazwę użytkownika, którą chcesz nosić ponieważ straciłeś starą :) Po zalogowaniu się do gry zapewne wyświetli się opcja zmiany, a jak nie to zaloguj się na stronie głównej RS i wejdź w Account Managment i tam zakładka pewnie coś w stylu Display Name i tam wpisz swój nowy nick jaki chcesz mieć. Pozdrawiam.
preston2g - 2015-12-23, 00:09

Dziekuje za pomoc , również pozdrawiam !

[ Dodano: |23 Gru 2015|, o 00:25 ]
kurde coś jest nie tak... zmieniłem nazwę normalnie wszystko git.. ale nie moge sie zalogować .. potem coś pisało ze 15 minut do systemu i czekałem i lipa dalej ... O.o o co chodzi .. ;x

iOskar - 2015-12-23, 01:41

Powinieneś dalej logować się tym starym nickiem, którym logowałeś się wcześniej. Może o to chodzi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek