To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Making history

Pietja - 2007-03-20, 20:57

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii
pawlos10 - 2007-03-20, 22:11

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii.Piwo to
|| a jak chciałem zacząc taką zabawe podobną do Jozure którą rozpoczął kuba1221 to nikt nie chciał sie w to bawić :?

Pietja - 2007-03-20, 22:28

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii.Piwo to było
Patok - 2007-03-20, 22:37

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone
pawlos10 - 2007-03-20, 22:37

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu
Patok - 2007-03-20, 22:38

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał
pawlos10 - 2007-03-20, 22:41

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka
Patok - 2007-03-20, 22:41

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,
pawlos10 - 2007-03-20, 22:42

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem
Patok - 2007-03-20, 22:44

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy
pawlos10 - 2007-03-20, 22:50

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy w TV
Patok - 2007-03-20, 22:51

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy w TV. postanowiłem że
pawlos10 - 2007-03-20, 22:54

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy w TV. postanowiłem że pomoge mu w
Kuba510 - 2007-03-21, 07:18

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy w TV. Postanowiłem że pomoge mu w tym
Patok - 2007-03-21, 09:14

Pewnego razu szłem do lasu na grzyby i spotkałem gnoma, który przypominał wujka Władka. Miał dużą brodę w której przemycał piwo z Grenlandii. Piwo to było skażone odpadami z czarnobylu. Gnom chciał łyka żubra,który stał za rogiem bo oglądał reklamy w TV. Postanowiłem że pomoge mu w tym gdyż byłem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek