To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pojedynki oraz wojny - MAGE DM!!! WYSYLAC PW!!!

pawlos10 - 2007-04-14, 14:41

~DJRyjowa~ napisał/a:
No nie wiem kto by wygrał takiego DM'a.. Dorians ma talent do DM'a
czy ja wiem :) mojej postaci jak miał wyższy cmb nie pokonał :) || wtedy sonic grał na mojej...
~DJRyjowa~ - 2007-04-14, 15:23

No ta.. Rozumiem, że chcesz być skromny, ale Ty też jakieś umiejętności masz :P A takich co mają postać bo se na PestControl siedzieli i wszystkie CMB skille wbili na 99 to myśle, że Dorians rozwali :)
pawlos10 - 2007-04-14, 16:18

~DJRyjowa~ napisał/a:
No ta.. Rozumiem, że chcesz być skromny, ale Ty też jakieś umiejętności masz A takich co mają postać bo se na PestControl siedzieli i wszystkie CMB skille wbili na 99 to myśle, że Dorians rozwali

troche offtopu pojedziemy :) co jest z wami ludzie... co tak wszyscy mają cośdo PC prodyktów :/ ludzie wiedzą gdzie trenować i tyle a to że niektórzy zazdroszczą i ich wyzywają to tylko pokazuje jak taka osoba (obrażający) potrafi sie zachować... ;)

Dark Palady0 - 2007-04-14, 16:45

Pawlos... :shock: ty mądrzejesz... :shock: :shock: :shock:
pawlos10 - 2007-04-14, 17:48

Dark Palady0 napisał/a:
Pawlos...:shock: ty mądrzejesz... :shock: :shock:

to dzięki wam ;)

~DJRyjowa~ - 2007-04-14, 18:05

Nie lubie PC dlatego żę potem jest tyle opts z 99 str i att że się wymiotować chce :P
piotrek403 - 2007-04-14, 18:08

~DJRyjowa~ napisał/a:
takich co mają postać bo se na PestControl siedzieli i wszystkie CMB skille wbili na 99 to myśle, że Dorians rozwali

Ahahahahhahah wez zamknij ryj noobie, to dorians jest pc product a Szymon wbil wiekszosc tych skilli przed pojawieniem sie pc

~DJRyjowa~ - 2007-04-14, 18:12

piotrek403 napisał/a:
~DJRyjowa~ napisał/a:
takich co mają postać bo se na PestControl siedzieli i wszystkie CMB skille wbili na 99 to myśle, że Dorians rozwali

Ahahahahhahah wez zamknij ryj noobie, to dorians jest pc product a Szymon wbil wiekszosc tych skilli przed pojawieniem sie pc


Czy można to zaliczyć pod bluzgi? Bo jak tak to ost dla piotrusia pana... :)

PS Nie mówie, że szymon jest pc product tp first.. Powiedziałem, że mnie denerwuje jak ktoś tak wbija.. Naucz się interpretować z dokładnością :)

Pietja - 2007-04-14, 18:20

Piotrek403 narazie ostrzeżenie słowne.... Temat zamykam bo sie spam robi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek