To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Lumbridge & Draynor Diary

Pietja - 2009-01-22, 19:43

Bieniu, przykro nam, że nie możesz pograć w kosza bo Ci sie kuku zrobiło, ale weź sobie chłopaku znajdź inny sposób na odreagowanie a nie udawanie Pimpka z piosenki Afronta pt. "forum". Nawet nie wiesz jakie fajne zdanie o Tobie miałem jak się pojawiłeś na innym forum... a tutaj po prostu robisz z siebie debila i idiotę -.- A co najgorsze, to bardzo dobrze Ci to wychodzi -.- No aż tak sobie za punkt honoru znalazłeś poprawianie tego "warana" ? Doczepiłeś się do osoby, która nie jest zbytnio rozgarnięta co świadczy tylko o tym, że Ciebie IRL jadą.. albo po prostu szukasz atrakcji, co mnie bardzo by zdziwiło, biorąc pod uwage fakt, że Ty potrafisz byc mądrym człowiekiem -.- A skoro nie będzie Ci tu tęskno to na jakiego CH tu włazisz -.- ? Wracaj na Kasiak44 i dalej poudawaj tam miłą osóbkę, bo dwulicowość Ci wychodzi fenomenalnie. Tak w każdym poście musisz pokazać, że jesteś "fajny"? Daruj sobie, to tylko forum i tego typu najeżdżanie na osobę, która nic konstruktywnego Ci nie jest w stanie odpisać to jest po prostu... pogrążanie się.
Warn, waran, warran, teak, teakowiec... jeden CH. Ważne, że Ty jesteś taki ohhh ahh i ehhh i posługujesz się wspaniale językiem polskim, inni nie muszą. Przyczep sobie do monitora karteczkę "jestem zaje.bisty" i ją przeczytaj zanim znowu pojedziesz komuś, komu się literki przestawiły oraz komuś, kto ma zapewne nie więcej niż 15 lat -.- Nie wiem ile masz Ty, jeżeli 15+ to serio stary, masz baaardzo konstruktywne zajęcie podczas udawania Pimpka o którym wspomniałem wcześniej... a jeżeli masz 15-, to niektóre Twoje wiadomości pozwalają na stwierdzenie, że jesteś złotym dzieckiem... ze zdecydowanie ZBYT WYSOKIM mniemaniu o sobie -.-
http://tayt.wrzuta.pl/aud...turners_-_forum Afront "Forum". Polecam.

Bieniu - 2009-01-22, 20:04

Pietja, ani nie jestem dwulicowy ani nie robię nic na pokaz. Na forum kasiaka jestem inny niż tutaj bo po prostu nikt mnie tam tak nie wk... jak tutaj arti.
Każdy ma jakieś swoje wady/usterki, moją jest m. in. to że tacy ludzie tego typu co arti doprowadzają mnie do ostatecznej ... hmm złości i wtedy zdecydowanie zmienia się mój nastrój i nastawienie do świata. Może jestem przewrażliwiony, na Ciebie Pietja widocznie arti nie działa tak jak na mnie, ale dla mnie jest niewiele rzeczy bardziej denerwujących od tych w rodzaju zachowania artiego.
Pietja, poza tym kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamie?. Bardzo łatwo oceniac coś z boku, coś co na Ciebie nie wpływa i wtedy grać Bardzo Wyrozumiałego Dojrzałego Wujka. Twoje kłótnie z haosonem na forum kasiaka do lekcji pokazowych zachowania nie należały.
Może się powymieniamy naszymi szczwanymi uwagami na pw, bo tu się offtop robi.

Ashr Ishii - 2009-01-22, 20:57

To ja teraz dowalę... mozecie mi dać adres forum kasiaka? xD
Bieniu - 2009-01-22, 21:23

Nie wiem czy wolno, w regulaminie jest zakaz reklamowania innych polskich stron o rs bez pozowlenia : P
pawlos10 - 2009-01-22, 21:53

lul
Vego - 2009-01-22, 22:01

Zamykam ten temat, jeśli ktoś nie wie jak zrobić Achievement Diary Lubmridge/Draynor niech zajrzy an portal PC.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek