To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pochwal się! - Nareszcie........

Bieniu - 2009-06-16, 22:57

Dlatego najbardziej lamerski, bo nieprzydatny ;) i bardzo dużo ludzi wbija tego skillcape.
Generalnie dwa najbardziej lamerskie skillcapes, to fm i fletch. Nie wiem co potem, może cooking?
Hardocorowym cape jest np slay cape. Farm czy herblore cape ma niewiele ludzi. Quest cape ma dosyć dużo ludzi, ale według mnie też jest całkiem hardcorowy ;]

Kiełbek - 2009-06-17, 12:30

Mowisz ze lamerski a nawet tego na 99 nie masz wpite -.-' Jakis wyczyn to jest bo jednak te 1,5-2 miesiecy musisz przy tym przesiedziec.
Lord Hagen70 - 2009-06-17, 12:58

podziwiam wytrwałość, bo fletching i cooking które ja mam na 99 się do tego nie porównują, bo tu cały czas trzeba siedzieć i klikać :)

a osobą które uważają że to "lamerski" skill, proponuje im najpierw go wbić potem się wypowiadać

Klucznik - 2009-06-17, 16:00

Aj coś o tym wiem przez miesiąc ciągłego klikania an zapałki i maple zapałki i maple jest to bardzo n€żące a w cooking albo flecht możesz chociaż klikną cook all -.-
Bieniu - 2009-06-17, 19:13

Lord Hagen70 napisał/a:

a osobą które uważają że to "lamerski" skill, proponuje im najpierw go wbić potem się wypowiadać

"osobom" nie "osobą".
Wytłumacz mi, po co miałbym wbijać na 99 poziom skill, który uważam za zupełnie nieprzydatny? Jaki miałoby to sens?

Souler - 2009-06-17, 19:43

Bieniu napisał/a:
Lord Hagen70 napisał/a:

a osobą które uważają że to "lamerski" skill, proponuje im najpierw go wbić potem się wypowiadać

"osobom" nie "osobą".
Wytłumacz mi, po co miałbym wbijać na 99 poziom skill, który uważam za zupełnie nieprzydatny? Jaki miałoby to sens?

A Inferno Adze? Przydatna rzecz, no i szpan xD

Barti108 - 2009-06-17, 21:35

No i przede wszystkim chodzi o o to, że na fletch i cook można zarobić (albo zjeść ryby), a popiołów to dziś dużo osób nie kupuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek