To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Schackowanie?

Dark Palady0 - 2010-01-05, 17:24

Programem do łamania haseł.
Skicek - 2010-01-05, 17:46

15 min z takim haslem to niezla farme musisz miec bo jednym kompem w 15 minut nie dasz rady zlamac. No chyba ze masz najnowszy sprzet ktory posiada tylko amerykanskie wojsko :)
ja kiedys probowalem zlamac swoje haslo do pewnego pliku okolo 7 znakow bylo jak uruchomilem program do lamania hasla to napisalo mi ze rok mam poczekac az rozszyfruje ale to stary komp 5 latek wiec wiecie ;p na nowszym dalo by z miesiac.

Jaguarx18 - 2010-01-05, 18:08

no własnie to wszystko zalezy od spretu programu łamiacego i hasła... kiedys czytalem wlasnei o tym.. dobrze jest znaki specjalne robic w hasle... podobno niektore porgramy nie pokaza tego znaku a ktos kto bedzie chcial sie dostac to tez bedzie miec problemy... ale niewiem jak jest z tym dokladnie...
Nikobelic - 2010-01-05, 18:12

wszystko fajnie tylko że w rs po kilku nieudanych próbach logowania trzeba poczekać bodajże 5min żeby móc znowu sprobować
Polacy4 - 2010-01-05, 18:14

Cytat:
Programem do łamania haseł.


Skicek napisał/a:
15 min z takim haslem to niezla farme musisz miec bo jednym kompem w 15 minut nie dasz rady zlamac. No chyba ze masz najnowszy sprzet ktory posiada tylko amerykanskie wojsko :)
ja kiedys probowalem zlamac swoje haslo do pewnego pliku okolo 7 znakow bylo jak uruchomilem program do lamania hasla to napisalo mi ze rok mam poczekac az rozszyfruje ale to stary komp 5 latek wiec wiecie ;p na nowszym dalo by z miesiac.
_________________



HA!

ja tam mam pomieszanie liter i cyfr i jeszcze dużo tego jest, więc wątpie, żęby szybko dałoby się coś takiego złamać...

Jaguarx18 - 2010-01-05, 18:23

no dobra Polacy ale jakie masz duzo nam to nie mowi? ;D
Barti108 - 2010-01-05, 21:30

Dark Palady0 napisał/a:
Szczerze? 15 minut i już masz po takim haśle.


Oj, nie udawaj chakera Dark. :lol:

Dark Palady0 - 2010-01-08, 21:53

Tak jakby, włamałem się na własny komputer xP programem bo programem, ale się liczy xP
manulx - 2010-02-15, 20:25

A ja mam pytanie co robić jak ktoś mi zhakuje konto i zna moje recorvery?
Proszę o pomoc! To jest pilne...

Skicek - 2010-02-15, 21:38

zmienic recovery tzn odzyskac pierw konto zmienic recovery zmienic haslo do konta

a jesli znowu sie wlamie to przeskanowac caly komputer w poszukiwaniu goznego oprogramowania i powtorzyc to co na gorze



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek