To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pojedynki oraz wojny - Polska vs Hiszpania

Wyrwitrzew - 2010-04-05, 19:39

Dobra.. mój skromny tyłek na 82cmb tez pojawi się.
Może do czegoś się przydam.
Tylko jest pewien problem.. jak przez te 2 lata poznałem grę bardzo dobrze, to w tego typu akcjach udziału nie brałem.
Jeśli przybliżycie mi mniej więcej zasady byłbym wdzięczny.
Jeśli to jest zwykle pvp, to dam rade ;]

ryw1n - 2010-04-06, 08:06

Wyrwitrzew napisał/a:
Dobra.. mój skromny tyłek na 82cmb tez pojawi się.


Skromny? Ja tam lecę na 60cmb ;p

Barti108 - 2010-04-06, 10:42

Nie obraźcie się, ale tam próg będzie 100 cmb pewnie, jak nie 110...
Skicek - 2010-04-06, 14:48

jak na razie to chyba nikt nie ustalil zasad kto bedzie walczyl w sensie ktorzy polacy
^Kuba - 2010-04-06, 16:26

Skicek napisał/a:
jak na razie to chyba nikt nie ustalil zasad kto bedzie walczyl w sensie ktorzy polacy


racjonalnie myśląc to nikt 100- nie wejdzie, a bez TS'a tymbardziej, TS na takich warach to podstawa

Virtualdan - 2010-04-06, 16:51

Popieram Skicka i jeśli będę też nie będę używał TS. Nie uważam, że cokolwiek jest tutaj obowiązkowe. Tak jak combat lvl powyżej 100. Powinno być kto pierwszy się zjawi i wejdzie na cc moda ten będzie grał.
War lider pewnie zostanie wybrany przed pojedynkiem i tyle. Strasznie to ludzie przeżywacie. Fajny event, ale bez przesady. Tak wam zależy żebyście wszystkich z poziomem 80 wychrzanili żebyście tylko Wy zagrali. :cry: Pewnie jakbyście przegrali też byście wszystko na nich zwalili. T po prostu chodzi o rozrywkę.

Kolec - 2010-04-06, 17:24

zabawa zabawa ale rywalizacja rywalizacją i trzeba zrobić wszystko zeby sie bawic a zarazem wygrać. Jeszcze jestem w stanie zgodzić sie z tym, ze combat lvl nie wazny bo rzeczywiscie chodzi o zabawę ale TS? Przciez to podstawa takich warów! Niech będzie mały combat..ale z TeamSpeakiem. Jakakolwiek ekipa..ale przygotowana w 100% Przecież to wazny element! Rozumiem, że ktos nie chce używać...to po co sie zgłasza na taki event? Równie dobrze ktoś może powiedzieć, ze to tylko zabawa i chce iść.... ale bez broni, bo idzie dla zabawy tylko. To po kiego grzyba sie tam pcha bez broni??? Kolaborant jakiś czy co? :) Nie jest wazne czy wygramy czy nie...ale niech bedzie zrobione wszystko co w mocy zeby wygrac. Takie jest moje zdanie. Byc może je zmienię jeżeli padną jakieś sensowne argumenty a nie tylko - nie bo nie.
Virtualdan - 2010-04-06, 18:46

[ Dodano: 2010-04-06, 18:46 ]
Cytat:
zabawa zabawa ale rywalizacja rywalizacją i trzeba zrobić wszystko zeby sie bawic a zarazem wygrać. Jeszcze jestem w stanie zgodzić sie z tym, ze combat lvl nie wazny bo rzeczywiscie chodzi o zabawę ale TS? Przciez to podstawa takich warów! Niech będzie mały combat..ale z TeamSpeakiem. Jakakolwiek ekipa..ale przygotowana w 100% Przecież to wazny element! Rozumiem, że ktos nie chce używać...to po co sie zgłasza na taki event? Równie dobrze ktoś może powiedzieć, ze to tylko zabawa i chce iść.... ale bez broni, bo idzie dla zabawy tylko. To po kiego grzyba sie tam pcha bez broni??? Kolaborant jakiś czy co? :) Nie jest wazne czy wygramy czy nie...ale niech bedzie zrobione wszystko co w mocy zeby wygrac. Takie jest moje zdanie. Byc może je zmienię jeżeli padną jakieś sensowne argumenty a nie tylko - nie bo nie.


Ile ty masz lat? Mówisz jak napalony grą nastolatek. Przecież Ty jakiś fanatyzm odprawiasz. Jak przegrasz powiesisz się? Robisz ludzi za debili? Niby kto przyjdzie bez broni? Pomyślałeś, że mogą istnieć inne powody dla, których ludzie mogą nie używać TS? Np. słaby sprzęt. Mnie RS na codzie? laguje. To mam włączyć TS, bo Ty cżłowieczku chcesz? To co będzie lepsze, że dostane log outa czy będę grał bez TS? Jak widzę takich ludzi i ich poglądy to właśnie zniechęcam się do wszelkich eventów. OMG! Leczyć się, a nie wygrać za wszelką cenę... Dobrze, że nie robisz naborów pewnie byś dyskwalifikował wszystkich bez TS, nawet jakby nie chcieli go używać "nie bo nie".

Lord Hagen X - 2010-04-06, 18:48

Według mnie rozwiązaniem całego tego konfliktu jest jedno, poniższe zdanie:

Jeżeli chcecie walczyć o wygraną, umówcie wojnę z Hiszpanami sami i sami wybierzcie skład. Tu nie chodzi o rywalizację i zwycięstwo lecz o dobrą zabawę. Od wojen "na poważnie" są klany więc osoby bez klanów idąc tokiem waszego myślenia powinny zostać całkowicie usunięte z CC zanim zacznie się walka. Są tacy ludzie, którzy chcą czasami powalczyć wielką ekipą na Clan Wars ale nie mają takiej możliwości, ponieważ "klany" zrobiły sobie z tego poważne zawody a to nie odpowiada osobie, która nie ma zamiaru być w klanie aby marnować niedzielne wieczory na przesiadywanie przed komputerem skoro można zrobić coś bardziej konstruktywnego.

Ale to wojna pokole?. Wojna między tymi, którzy sa uzależnieni od gry a tymi, którzy grają aby odczuć w grze przyjemność, pogadać ze znajomymi w grze i wyjść za godzinkę bo nie można się za nic zabrać, dlatego nigdy nie znajdzie ona rozstrzygnięcia. Szanuję oczywiście zdanie strony klanowej, ponieważ sam kiedyś się bawiłem w to i wiadomo - forma reprezentacyjna ma znaczenie, ale mamy ogromne możliwości przez internet i na pewno można porozmawiać o poważnej wojnie narodów tylko "dla elit klanowych"

Kolec - 2010-04-06, 20:04

Virtualdan napisał/a:

Ile ty masz lat? Mówisz jak napalony grą nastolatek. Przecież Ty jakiś fanatyzm odprawiasz. Jak przegrasz powiesisz się? Robisz ludzi za debili? Niby kto przyjdzie bez broni? Pomyślałeś, że mogą istnieć inne powody dla, których ludzie mogą nie używać TS? Np. słaby sprzęt. Mnie RS na codzie? laguje. To mam włączyć TS, bo Ty cżłowieczku chcesz? To co będzie lepsze, że dostane log outa czy będę grał bez TS? Jak widzę takich ludzi i ich poglądy to właśnie zniechęcam się do wszelkich eventów. OMG! Leczyć się, a nie wygrać za wszelką cenę... Dobrze, że nie robisz naborów pewnie byś dyskwalifikował wszystkich bez TS, nawet jakby nie chcieli go używać "nie bo nie".


ehhh Ty kolego czytasz wogóle tekst na który odpowiadasz??
Napisałem jak WÓŁ ze wygrana jest nieważna, jakie powieszenie w to wplątujesz??..zadajesz retoryczne pytanie kto przyjdzie bez broni? a bycie bez TS-a w takiej wojnie..to jak pójście sobie na nią bez broni. Zalisz sie ze masz słabe połaczenie z netem...to zmien je albo nie pchaj sie na takie wary. Ja tez bym sobie pograł w rózne gry ale grafika mi nie pozwoli to do kogo mam mieć żal?? ( a bardzo bym chciał) OMG tak trudno skupić sie nad tym co sie czyta a najwyzej przeczytac to sobie pare razy zeby zrozumiec i z sensem odpowiedziec??

P.S
Masz racje...jak ja bym robił nabory to bez TS, bez broni, z 10 combat lvl i z połaczeniem internetowym które daje co 5 min DC bym nie kwalifikował. Ponieważ osoby takie moze i dobrze by sie bawiły...a inni z teamu tez?

Lord w/g mnie to nie tak ze ktos jest uzalezniony a ktos nie...jest to jakas rozgrywka międzypa?stwowa której celem jest zwycięstwo i pasuje wystawic w miare dobry skład. Nic sie nie stanie jak przegramy ale rywalizacja z sensem musi byc. Wez piłkę nozną? Są mecze panstwowe i dlaczego kadra nie jest dobierana na zasadzie kto chce zagrać i zeby było sprawiedliwie bo kazdy polak ma szanse zagrac w reprezentacji polski bo jest polakiem. Ja np do teamu na wojne jestem za cienki... zawalczył bym tak jak i zagrałbym w kadrze polski..ale sa lepsi..dlatego pójde na CW grac ze zbieranina...tak samo w nogę wyjde sobie w piłe zagrać przed dom :) Cały ten sparing traktuje jako oficjalną wojnę szczególnie jak Karolina mówiła ze hiszpa?ski mod podśmiewa sie z nas :)

Virtualdan - 2010-04-07, 00:57

Wiesz co? To porównanie z bronią to twój tekst. Czytam ze zrozumieniem o to się nie martw. Nie chcę mi się z Tobą , więcej dyskutować pewnie LHX wyjdzie z tego samego założenia. Co do jednego Ci przyznam rację, że login masz słuszny, jesteś jak Kolec wiesz gdzie...
Skicek - 2010-04-07, 19:53

hey hey spokojnie mi tu. Kolec gdzie ci karolina pisala ze mod achilles sie podsmiewa z nas? no nie czytalem jeszcze tematow z wczoraj i dzis ale w poprzednich wypowiedziach nigdzie tak nei bylo napisane...

i zreszta lhx mowi slusznie, bo celem tego nie jest jakas zawisc wojna czy cos tylko wspolna zabawa i jednoczenie roznych nacji

Cycu39 - 2010-04-08, 11:30
Temat postu: cc
Mam 1 pytanie Czy wiadomo na jakie cc wejść??
Czytałem oficjalny temat ale i tam nie znalazłem odpowiedzi

Skicek - 2010-04-08, 14:48

jeszcze nie wiadomo ale gdy nie podadza do wara to na cc karoliny
Kolec - 2010-04-08, 15:10

Skicek napisał/a:
hey hey spokojnie mi tu. Kolec gdzie ci karolina pisala ze mod achilles sie podsmiewa z nas? no nie czytalem jeszcze tematow z wczoraj i dzis ale w poprzednich wypowiedziach nigdzie tak nei bylo napisane...

i zreszta lhx mowi slusznie, bo celem tego nie jest jakas zawisc wojna czy cos tylko wspolna zabawa i jednoczenie roznych nacji


Niee, no o czywiscie - zabawa na całego :)
Co do podśmiewania achillesa to wprawdzie wprost Karolina tego nie napisała bo dokładnie użyła stwierdzenia "Mój hiszpa?ski kolega, Mod Achilles wydaje się być bardzo pewny siebie" Ale ja to wyczytałem pomiedzy wierszami :) . Bo powiedz Skicek ; jak koleżance z pracy można pokazać, że jest sie bardzo pewnym siebie? Usiąść przy biurku nabrac powietrza i wypiąć klatę? :) Hehehe Dla mnie można to pokazać po przez puszczanie tak zwanych tekstó typu..."ale wam dokopiemy"..."żeby była równa walka to będziemy cały czas pili poisiona"...czy " nasi bedą mieli 20 lvl combat mniej to wtedy nawiążecie jakaś równą walke" itd. ( ja bym takie teksty puszczał hehehe) Całość oczywiście zabarwienie pozytywne, bez jakiejś zawiści czy coś w tym stylu po prostu zabawa z koleżanką z pracy i tu chciałbym mu nosa utrzeć. Wszystko oczywiśćie na płaszczyznie zabawy... po to żeby Karolina po wojnie jemy mogła puszczać teksty typu ... " chłopie, wasz team to w tetrisa, mario brosa niech sobie pogra a nie CW z polakami" :D itd. mam nadzieje , że kumasz o co mi sie rozchodzi :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek