To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Imprezy, Eventy, PvP - Wszystko zależy od współpracy...

Polacy4 - 2010-05-20, 21:45

Skicek napisał/a:
a co masz 1 lvl ?


no xd

Michalinho - 2010-05-20, 21:52

Ja też :P
beker32 - 2010-05-20, 21:53

pierwsze 35 leveli szybko idzie ale później to trochę trwa wbicie chociaż jednego levela
oczywiście mam na myśli F2P i dungeony w solo :p

Wyrwitrzew - 2010-05-24, 20:29

44 aktualnie, spokojnie wbije w te 10 dni 45, czy 46, z reszta mam sygne pod postem to będziecie wiedzieć f2p
beker32 - 2010-05-24, 20:42

Ja nie gram zbyt dużo więc mówię według własnego doświadczenia.
Wszytko zależy ile kto gra bo ja jak wspomniałem nie gram zbyt dużo.
p.s statsy masz nice :-D

Smith Presis - 2010-05-24, 22:37

42 czy 43. Piszcie mi na privie, lub szukajcie na cc:
p ciemnosci
chru
mod karolina

Wyrwitrzew - 2010-05-26, 00:12

A dziękuję :)
Właśnie. W zasadzie ja to praktycznie zawsze jak się pojawiam na runie, to poza tym, że spelluje low alchemy z explorer ringa, to siedzę w dungeonach. Jakby Ktoś chciał się dołączyć na penetrowanie podziemi koło 20tego poziomu (poziomu podziemi! nie skilla) to może zajrzeć na cc mod karolina Na ogół gram bez cc, ale teraz bd starał się je odpalić, przy logowaniu się. Wystarczy zajrzeć na koniec listy czy jestem i napisać. Jeśli nie bd odpowiadał to napiszcie jeszcze ze 2 razy, bo zawiany jestem.
Przy okazji tego eventa zapraszam do lektury mojego poradnika :D KLIK Dla tych zupełnie nie zorientowanych z pewnością się przyda, zaawansowani, też może coś dla siebie znajdą. Piszcie w komentach, co jeszcze was interesuje. Dla mnie zaczął się juz weekend (jutro wolne ^^) więc z pewnością coś dopisze. Aktualnie screenuje i pisze o ringu i party, więc wszystko, co wam się przyda poza tym



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek