To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Imprezy, Eventy, PvP - Finał!! Holandia/Belgia vs Polska

Merton - 2010-05-31, 07:51

michalek987 napisał/a:
polski serwer by się przydał. Chyba zasłużyliśmy na to po tej wygranej!!!


Po wygranej, Mod Karolina zaproponowała, żebyśmy wszyscy poszli do Blue Inn (taki bar w Varrock, przed sklepem z mieczami)
I właśnie będąc tam, ktoś się jej zapytał czy mamy szanse na polski serwer. A on odpowiedziała, że właśnie o to dla nas walczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Więc.... W Jagexie jest już pomysł założenia Polskiego Serwera na 100%... Nam pozostaje tylko czekać... :P

Coriniz - 2010-05-31, 10:31

Wspaniały war, w dobrym stylu pokonaliśmy Holendrów, którzy według mnie zlekceważyli nas jako przeciwnika. Mam nadzieje, że za rok ponownie zostanie zorganizowany tego typu turniej.

Odnośnie zachowania niektórych Holendrow jestem pewien , że spamowali w Varock jedynie nieliczni, większość uznała nasze zwycięstwo. Gdyby to oni wygrali uczciwie na 100% u nas również znaleźli by się i tacy, którzy spamowali by Holandii, że oszukiwała.

Matzz - 2010-05-31, 11:44

Pewnie nikt sie nie spodziewał, że polacy o których prawie nie było w ogóle słychać nagle wygrają cały turniej. No i bardzo dobrze ;-) .

Podziekowania dla wszystkich polskich klanów które brały w tym udział!

Cycu39 - 2010-05-31, 12:07

ehh.. Polski word by sie przydał ;]
i mogli by dać polskie litery ;]
i aby nie było cenzury przy polskich słowach ;][pomijając wulgaryzmy]

Skicek - 2010-05-31, 12:46

gratuluje wszystkim :) niestety nie moglem byc sprawy bardzo prywatne mnie zatrzymaly
SenSei - 2010-05-31, 14:47

Gratulacje wszystkim biorącym udział w turnieju. Wielki krok na Polskiej scenie Runescape'a
boczeka - 2010-06-01, 19:35
Temat postu: .
fajnie by bylo gdyby sie wszyscy podpisali co walczyli tylko bez sciemy mozna by im wielkie oklaski dac za zwycienstwo
Barti108 - 2010-06-01, 21:07

boczeka napisał/a:
zwycienstwo


Może jednak nie :-?

SenSei - 2010-06-01, 22:05

Cytat:
Wiek: 17


Tym bardziej nie :-/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek