To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pytania do zarządzających - Pytania :D

iOskar - 2010-08-29, 12:01

Z tego co przeczytałem wynika, że aż tak ciężko to wam nie idzie więc cieszę się ;-) Forum jest zadbane jak i strona :-D Mam jeszcze pytanko do was :-P Czy będąc na jakichś innych portalach (nie koniecznie poświęconych grze RS) macie wyższą rangę niż użytkownik?? To znaczy czy np. Barti będąc na PC Moderatorem jest Moderatorem również na portalu "Demotywatory" lub gdziekolwiek indziej?? :mrgreen:

"JESTEŚMY REKOMENDOWANYM PORTALEM" Święta racja ;D

Skicek - 2010-08-29, 12:04

Obecnie, nie.
Ale kiedys bylem jednym z administratorow forum polskiej ligi rs, ktora sie rozpadla. Bylem jednym z administratorow forum Polish Forces ( nie chcodzi mi o klan bo chyba pozniej taki powstal, lecz o organizacje ktora dawniej zrzeszala wszystkie polskie klany nie liczac AP )

edit:
jestem a w sumie bylem ale uprawnienia jeszcze mam do administracji szkolnej strony.

Barti108 - 2010-08-29, 12:18

No chciałbym, ale na Demotach moda się jeszcze nie dorobiłem ;D .

Jestem za to w redakcji szkolnej strony internetowej - moderatorem i fotografem szkolnym. No i mam jeszcze stare forum klanowe. Kiedyś się było liderem trzeciego klanu w kraju. ;-)

Vego - 2010-08-29, 12:28

Ja jestem Administratorem forum i portalu http://doktorhouse.pl/ :-)
iOskar - 2010-08-29, 12:43

Skicek napisał/a:

jestem a w sumie bylem ale uprawnienia jeszcze mam do administracji szkolnej strony.


No to tak samo jak Barti ;-)

Vegossj napisał/a:
Ja jestem Administratorem forum i portalu http://doktorhouse.pl/ :-)


:shock: :shock: :shock: Jaki farciarz!!! Strona z odcinkami dr house a ty tam jesteś kimś SZACUN :shock:

Sindbade - 2010-08-29, 23:41

Jakie jest wasze ulubione wydawnictwo, ulubieni autorzy i ulubione ksiazki ?

[ Dodano: 2010-09-03, 21:17 ]
I jakie macie zwierzatka i zdjecia jak macie to pokazcie ;d



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek