To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Polskie Worldy!

tomson52 - 2010-09-22, 12:35

Oskarboss96 napisał/a:
tomson52 napisał/a:
I to właśnie jest sk*******stwo serwery powinny byc w krajach przy ktorych jest flaga


Nie zgadzam się z tym. Może fajnie by było miec serva w Polsce ale tak jak jest teraz moim zdaniem jest ok :)


Dobra jak lubisz jak ci spamuja "Give me 5k"

Skicek - 2010-09-22, 14:01

bo tak jest ale jagex nie da byle komu opieki nad serverami w danym kraju wiec to tez jest duzo do zalatwiania... i tak dobrze ze przynajmniej dal nazwe i flage polska
Piotrek007 - 2010-09-22, 17:01

Ja tam w tym wszystkim widzę tylko jedną zaletę... Bardzo inteligentne dzieci z obszarów Ameryki Północnej które uważają Europe za państwo może jak zobaczą, że w 28 i 19 jest napisane "Poland" to raczą sprawdzić cóż to za interesujące słowo i co ono oznacza. Dla nich to będzie takie powiedzmy... : "Tata Jagex naucza...". Poza tym nic w tym ciekawego nie widzę... niech dadzą polski język to pogadamy 8-)
iOskar - 2010-09-22, 22:26

tomson52 napisał/a:
Dobra jak lubisz jak ci spamuja "Give me 5k"

Ja już się przyzwyczaiłem do tego i nie przeszkadza mi to w niczym :) Jest mi tylko żal takich graczy którzy nie potrafią zarobić i proszą graczy o kasę:) To jest żałosne i jednocześnie śmieszne jak dla mnie ;D
Cytat:
bo tak jest ale jagex nie da byle komu opieki nad serverami w danym kraju wiec to tez jest duzo do zalatwiania...


No właśnie za duża odpowiedzialność i w ogóle byłoby z tym pełno pracy ;]

tomson52 - 2010-09-25, 12:31

Piotrek007 napisał/a:
niech dadzą polski język to pogadamy

Zgodze sie jak dadza j.polski to nawet fajnie bedzie (ale używac nie bede pol tylko ang bo z ang mam 4:P)
Oskarboss96 napisał/a:
tomson52 napisał/a:
Dobra jak lubisz jak ci spamuja "Give me 5k"

Ja już się przyzwyczaiłem do tego i nie przeszkadza mi to w niczym Jest mi tylko żal takich graczy którzy nie potrafią zarobić i proszą graczy o kasę:) To jest żałosne i jednocześnie śmieszne jak dla mnie
Ja tez sie przyzwyczaiłem, ja odrazu takich na ignore :D
Barti108 - 2010-09-25, 16:21

tomson52 napisał/a:
Zgodze sie jak dadza j.polski to nawet fajnie bedzie


Omg, chyba poszaleliście. Nie wywołujcie wilka z lasu, ta gra i tak stopniowo powoli schodzi na psy... I nie, nie jestem przeciwny polskiemu w RS dlatego, że mam bdb z angola.

iOskar - 2010-09-25, 18:52

Barti ma rację... Niech będzie tak jak jest. Przynajmniej ludzie uczą się Języka angielskiego!
tomson52 - 2010-09-25, 19:46

Oskarboss96 napisał/a:
Barti ma rację... Niech będzie tak jak jest. Przynajmniej ludzie uczą się Języka angielskiego!

Dlatego ma 4 z ang w 4 podst malem 2 a teraz 4:D

iOskar - 2010-09-25, 22:10

tomson52 napisał/a:
Dlatego ma 4 z ang w 4 podst malem 2 a teraz 4:D

Proszę cię stawiaj kropki i pisz czytelniej. Najlepiej po napisaniu czegoś odczytaj to jeszcze raz:P Niektórzy nie lubią odszyfrowywać postów :]

The Visas - 2010-11-13, 15:27

Według mnie warto było czekać na home world. Napewno jest to zasługa graczy a nie jak inni mówią Mod Karoliny (w jagexie pracuje 3 polaków)Poprostu polska społeczność ciągle rośnie , i dlatego jagex postanowiło zrobić nam prezent a inni tego nie potrafią docenić , kto wie może doczekamy się spolszczonego rs'a .Póki co badzmy bardziej aktywni w turniejach organizowanych przez jagex i dbajmy o poziom kultury osobistej na świecie 19 i 28 ponieważ zostawia ona wiele do życzenia co napewno nie wyjdzie nam w przyszłości na dobre.

Oskarboss96 napisał/a:
tomson52 napisał/a:
Dobra jak lubisz jak ci spamuja "Give me 5k"

Ja już się przyzwyczaiłem do tego i nie przeszkadza mi to w niczym :) Jest mi tylko żal takich graczy którzy nie potrafią zarobić i proszą graczy o kasę:) To jest żałosne i jednocześnie śmieszne jak dla mnie ;D
Pamiętaj że kiedyś każdy użytkownik tego forum był takim początkującym graczem w rs który też prosił o pomoc innego gracza ;-)
Bestsongo - 2010-11-13, 15:54

Nie wiem czemu, ale lubię przebywać na 19w. Miło się patrzy jak dookoła ludzie rozmawiają po naszym języku. :-)
Barti108 - 2010-11-13, 17:44

Cytat:
Miło się patrzy jak dookoła ludzie rozmawiają po naszym języku.


Chyba jak go kaleczą, jak to Ty właśnie zrobiłeś.

Wyrwitrzew - 2010-11-15, 12:24

tomson52 napisał/a:
Piotrek007 napisał/a:
niech dadzą polski język to pogadamy

Zgodze sie jak dadza j.polski to nawet fajnie bedzie


VETO!
Jak gra będzie po polsku, to noobki z nostale, tibii, metina i innych gier modnych wśród polskiej młodzieży podstawówkowo-gimnazjalnej zainteresują się kolejną grą i będzie jeszcze większy burdel niż już jest.

I przesadzacie, ze co update RS jest gorszy. Patrząc z perspektywy czasu choćby przykładowo na zwiększenie hp x 10 to to było dobre posuniecie, chociaż bluzgałem na nie przez kilka miesięcy, to samo z nowym skillem było.
Wszystko to kwestia tego jak na to spojrzeć, ale przeciwko RS po polsku będę dalej przeciwny.

Vego - 2010-11-15, 15:04

Ja bym chciał aby dodali polskie znaki na forum RS, to wszystko z mojej strony :)
red angel - 2010-11-15, 15:14

Vego napisał/a:
Ja bym chciał aby dodali polskie znaki na forum RS, to wszystko z mojej strony :)

I jeszcze żeby nie cenzurowali normalnych słów...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek