To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Odzyskajmy stary Wild i system Trade !!

Klucznik - 2010-12-22, 23:12

Mycu napisał/a:

na pewno wróci wild, bo nie ma tam opcji "nie, nie chce wilda" tylko nie wiem po co im takie coś, taki licznik.. jak dojdzie do 1mil to wtedy wróci trade&wild?


Napisali wyraźnie że nawet 1m głosów może nie spowodować powrotu wilda. A to dlatego że jeżeli ktoś wstrzyma się od głosu to tak jakby był przeciw. A jako że w rs może być aktywnych powiedzmy....5m kont to jagex ma pretekst aby wilda nie przywrócić.

The Visas - 2010-12-23, 02:06

;-) Ja się dowiedziałem że stary wild i trade bez limitu wracają w pierwszym kwartale roku 2011 może się okazać że będzie to w styczniu ponieważ wtedy wypada 10th rocznica powstania runescape , ankieta jest tylko po to żeby zobaczyć zainteresowanie marką.
Rewax123 - 2010-12-23, 12:25

Zagłosowałem na tak (nie wiem czemu :mrgreen: )

A jeśli z powodu przywrócenia trade usuną GE to by pewnie protestowało 3/4 graczy (jeśli nie więcej :lol: )

The Visas - 2010-12-23, 13:52

Rewax123 napisał/a:
Zagłosowałem na tak (nie wiem czemu :mrgreen: )

A jeśli z powodu przywrócenia trade usuną GE to by pewnie protestowało 3/4 graczy (jeśli nie więcej :lol: )

Wątpie w to ponieważ go nie usuną tylko przesuną w inne miejsce :D A nawet jeżeli dotego by doszło to nikt nie będzie płakać z tego powodu.

iOskar - 2010-12-23, 13:58

The Visas napisał/a:
A nawet jeżeli dotego by doszło to nikt nie będzie płakać z tego powodu.

Uwierz mi na pewno znajdą się osoby, które z tego powodu usunęłyby swoją postać [no i moooże by się popłakały :P ]

@Frodo@ - 2010-12-23, 14:15

http://www.zybez.net/img/...alks-update.jpg

GE zostaje.

Skicek - 2010-12-23, 16:09

zostaje wszystko tylko jak juz bedzie na innych zasadach dzialalo... a mi to obojetnie bo i tak sie przyzwyczailem do tego co jest teraz.
The Visas - 2010-12-24, 14:29

Właśnie pojawiła się kolejna wiadomość na stronie głównej RuneScape tzn " Wilderness and Free Trade Referendum " z newsa można dowiedzieć się że jagex jest zachwycone tym co się ostatnio dzieje w sprawie powrotu old wilda i trade bez limitu dlatego też postanowili zrobić ostatnią ankietę ale spokojnie wild i trade bez limitu wróci ponieważ na tą chwilę jak piszę tego posta mamy 88% , dlatego też wejdzcie , zalogujcie się i odajcie głoś w słusznej sprawie http://www.runescape.com/referendum

Lista zmian która może nas czekać po wprowadzeniu aktualizacji:

About Free Trade:
Unrestricted Free Trade between players
Unlimited staking in the Duel Arena
The Grand Exchange would remain, but with the lower and upper price limits removed
Party Room drop restrictions removed
Item Lending still available
Assist System still available
LootShare and CoinShare still available
About the Wilderness:
The Wilderness becomes a rather dangerous area again and players can kill each other for their items
PVP, Bounty and Bounty +1 Worlds removed (game mechanics may be re-used in the future)
New objects that affect combat will be analysed on an individual basis
Gravestones would still be used outside of the Wilderness
Various PVP items and gear will still be available and won’t become ‘rares’
Revenants patrolling the Wilderness will be relocated
Content located in the Wilderness area reviewed as follows:
Quests (e.g. Spirit of Summer) and Activities (e.g. Clan Wars) would be relocated
Other content (e.g. Treasure Trails, the Beacon Network and D&Ds) would be looked at on a case-by-case basis

iOskar - 2010-12-24, 22:27

Będzie ciężko przyzwyczaić się do tego wilda no, ale co zrobić :/
Barti108 - 2010-12-24, 22:44

Ale ja nie czaję tego Jagexu... Najpierw to usunęli, niby wielka akcja, że na stałe, że musowo, żeby wytępić macroing i handel gp a teraz po trzech latach jak gdyby nigdy nic przywrócą to. Znowu pojawią się te same problemy, co wcześniej zepsuły grę i co? Za trzy lata znowu to usuną i tak w kółko? Jak oni lubią swoimi "ulepszeniami" na siłę psuć tą grę...
Mycu - 2010-12-24, 23:19

trzeba było poczytać tego pierwszego newsa... zniszczyli wszystkie boty w rsie, scam, mają nowe metody walki z tym wszystkim, że postanowili zwrócić nam to co dobre ;)
@Frodo@ - 2010-12-25, 21:48

Jak to mówią "po trupach do celu".
red angel - 2010-12-25, 22:09

Mycu napisał/a:
trzeba było poczytać tego pierwszego newsa... zniszczyli wszystkie boty w rsie, scam, mają nowe metody walki z tym wszystkim, że postanowili zwrócić nam to co dobre ;)


tłumaczyłam tego newsa bodajże, są bardzo zadowoleni z obecnych wyników...

Maciej600 - 2011-01-17, 16:20

YEEEE!!!!

Wild i Free trade Powracają!!!!

Pan Lukas - 2011-01-20, 16:07

Hmm. NO niby tak. Ale jak już Powiedział War-chief "Po co rozdrapywać stare rany"
Jagex co chwile coś zmienia. W Luty Wild a w nastempnym miesiąc druga częśc Questa Nomad's Requiem.
A w 2012 znowu usuną wilda lub cos bo się cos stanie... No niby wild fajny...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek