To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - kawaly

Soczek - 2011-09-12, 16:50

<treść została usunięta przez moderatora>
Lord Hagen X - 2011-09-12, 22:54

Ja rozumiem, że kawały rasistowskie oraz antysemickie są na modzie, ale opowiadajcie je sobie z ust do ust, w wąskim gronie znajomych, a nie w miejscu publicznym, jakim jest forum, ponieważ może to obrazić niektóre przebywające tu osoby.
Sindbade - 2011-09-13, 20:21

no , ktos zareagowal :P jednak forum nie schodzi na psy ^^
iOskar - 2011-09-13, 22:04

Twój suchar wcale nie lepszy...
Soczek - 2011-09-14, 23:17

Sposób na podryw?
UWAGA! Działa tylko na jesień. :<

Podnosisz kasztan, rzucasz dziewczynie pod nogi, podchodzisz i z anielską twarzą pytasz się "Cześć, czy to nie jest przypadkiem Twój kasztan?".

Hehe he hehehe hehe he he hehe he.

wojownik - 2011-09-22, 12:09
Temat postu: Kawały
Modlitwa Jadzi - Aniele Boży Stróżu mój,Ty zawsze przy mnie stój.Anioł spojrzał na Jadzię i zamiast stać,się kładzie.
------
Rozmowa dwóch facetów - Jak leci_ - No,super,tylko palce mnie strasznie bolą.- A co się stało?-A wczoraj na czacie mieliśmy imprezę i całą noc śpiewaliśmy.
-----
Facet mając 20 lat kocha wszystkie kobiety.Mając 30 lat kocha już tylko jedną.Mając 40 lat kocha znowu wszystkie.....oprócz tej jednej.

Dark Palady0 - 2011-09-22, 15:19

Od tych sucharów aż mi w gardle zaschło... Idę się napić
wojownik - 2011-09-30, 12:46

Fryzjer do klienta - Pan już chyba u nas był?-Nie,to wojenna rana
----
Fryzjer do klienta - Chciałbym zapytać,jakie są pana przekonania polityczne?-Dokładnie takie same jak pańskie.-Przecież pan nie zna moich przekonań.- No tak,ale pan ma w ręku brzytwę.
----
15-letni chłopiec przychodzi do fryzjera i siadając na fotelu,mówi-golenie.Fryzjer wszystko przygotował,ale nie zaczyna golenia.-Na co pan czeka?.-Na zarost.

Mycu - 2011-10-03, 18:53

Teściowa mówi do zięcia:
- Matko, ile u was komarów. Całą noc mnie kąsały. Poduszka cała we krwi.
- Wie mamusia. Kąsały, a potem całą noc rzygały.


- Trocin i makulatury do parówek nie dodajemy - oświadczył rzecznik zakładów mięsnych. Po czym dodał:
- To by za drogo wychodziło.

- Jak mija tydzień?
- Pooooonieeeeedziaaaaałeeeeek, wtoooooreeeek, śroooodaaaa, czwaaaaaarteeeeek, piąąąąąąąteksobotaniedziela.

- Czym się różni Ukraina od Grecji?
- Grecja jest częścią UE, żyje sobie spokojnie na koszt innych i niczego nie robi, a Ukraina tylko o tym marzy.

- Słyszałam, że się z Dawidem spotykasz?
- Tak.
- To bandzior jest!
- Ale prezenty daje...
- Ta. Szkoda, że zawsze tylko telefony komórkowe...

[ Dodano: 2011-10-08, 14:53 ]
Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia oglądają ciało kobiety w wieku mocno zaawansowanym. Ciało znajduje się w ubikacji - z głową w sedesie przytrzaśniętą deską klozetową. Policjanci postanawiają przepytać gospodarza domu na okoliczność zdarzenia.
- Czy znał pan denatkę?
- Tak, to moja teściowa.
- Mieciu, sprawa jasna, pisz! Przyczyna zgonu: śmiertelne zatrucie domestosem podczas czyszczenia toalety.


* * * * *

Pewien uznany na świecie wirtuoz skrzypiec wystąpił w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Grał, że publika wyła. Lecz twarz jego wyrażała przeogromny ból. Krzywił się po prostu, że hej!
- Maestro, pewnie pana ząb boli? - zapytał dyrygent.
- Nie, dobrze się czuję. - odpowiedział wirtuoz.
- Może się panu orkiestra nie podoba?
- Nowojorscy Filharmonicy? To najlepsza orkiestra świata! To zaszczyt grać z nimi!
- Instrument panu nie pasuje?
- Stradiviarius. Oryginał. Lepszego nie ma.
- Beethoven nie leży?
- Kompozytor wszech czasów. Idol całego świata!
- Więc chyba tylko moja skromna osoba ma wpływ na pana samopoczucie...
- Jest pan najlepszym dyrygentem na ziemi. Dziękuję, że mogłem grać dla pana.
- Dlaczego więc ma pan tak skwaszoną minę?!
- Nienawidzę muzyki...

Bestsongo - 2011-10-14, 22:58

Najkrótszy kawał o pedałach - ten tego

---

Przychodzi baba do lekarza z chipsami w rękach i z kranem na głowie i mówi Kranczips

:)

iOskar - 2011-10-15, 00:37

Bestsongo napisał/a:
Najkrótszy kawał o pedałach - ten tego


Dobre :mrgreen:

Mycu - 2011-10-19, 21:12

Lord Hagen X napisał/a:
Cytat:
Ja rozumiem, że kawały rasistowskie oraz antysemickie są na modzie, ale opowiadajcie je sobie z ust do ust, w wąskim gronie znajomych, a nie w miejscu publicznym, jakim jest forum, ponieważ może to obrazić niektóre przebywające tu osoby.


OJ TAM! OJ TAM!


Na ławce w londyńskim parku siedzi dystyngowana, dobrze ubrana i zadbana kobieta, czytając z zainteresowaniem jakąś książkę. W pewnym momencie dosiada się brudny, zapuszczony kloszard i z zatłuszczonej gazety zaczyna wyciągać nadgryzioną kanapkę.
-Może się pani poczęstuje? – pyta.
-Nie, dziękuję! – odpowiada zniesmaczona kobieta.
Po skonsumowaniu kanapki, kloszard grzebie w pobliskim śmietniku i wyciąga z niego batonik czekoladowy, lekko już zazieleniały.
-A może coś słodkiego? – pyta.
-Nie, dziękuję! – ostrym głosem odpowiada kobieta.
-Mniemam, iż na laseczkę też nie mogę liczyć…?

[ Dodano: 2011-10-19, 21:15 ]
- Rebe, jadę do Odessy. Powiadają, że dziewczyny tam ubierają się zupełnie inaczej, niż u nas w Berdyczowie. Powiedz mi, rebe, czy bogobojny Żyd może spojrzeć na dziewczynę, jak jest ubrana w bluzeczkę z głębokim dekoltem?
- Może.
- A jeżeli ona opala się w bikini na plaży?
- Może.
- A jeżeli opala się topless?
- Może.
- Rebe, a są w ogóle rzeczy, na które bogobojny Żyd nie może spojrzeć?
- Tak.
- Na przykład?
- Działająca spawarka elektryczna.

wojownik - 2011-10-23, 16:42
Temat postu: Kawały,śmieszne dowcipy
Blondynka leży z facetem w łóżku.Po godzinie,pyta go,..ale powiedz mi, naprawdę nie jesteś chory na AIDS?.- Ależ tak jestem całkowicie zdrowy,nie masz się czego obawiać - odpowiada facet.-Na to blondynka - To bardzo dobrze,bo nie chciałabym tego świństwa jeszcze raz złapać.
Mycu - 2011-11-01, 11:22

Żyła sobie młoda laseczka, która miała bardzo "duże wymagania". Tzn. może nie, aż tak wielkie, ale, ponieważ miała duże gabaryty, pragnęła chłopaka z penisem bardzo dużych rozmiarów. Nikt jej nie pasował, wszyscy byli "za mali". Po paru latach bez orgazmu, poszła do wiedźmy, która przyjmowała we wsi Kolechowice gm. Ostrów Lubelski i powiedziała:
- Pomóż, proszę.
Wiedźma dała jej radę:
- Słuchaj moja miła. Stopy mężczyzny świadczą o rozmiarze jego penisa. Jedź do Lubartowa i poszukaj sobie faceta, który ma największe buty na dworcu PKS, a zobaczysz, że jeśli namówisz go na seks, to całkowicie cię zaspokoi.
Poszło dziewczę i znalazło gościa (na pierwszy rzut oka obszczymura), który śmierdział bardzo silnie winem marki wino, ale gumiaki miał w rozmiarze (na pierwszy rzut oka oczywiście) 64.
Długo go nie namawiała. Poszli do parku, chłopak łyknął jabola zafundowanego przez panienkę, panienka oparła się rękami o ławkę, chłopak "zezuł" z niej majtki i wsadził swojego...
Gdy już odzyskała mowę, wymamrotała:
- Ku*wa, koleś, ciebie te gumiaki nie uwierają?

Sindbade - 2011-11-07, 21:22

Malysz dluzej leci niz Najman walczy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek