To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - JACYNA FAIL HAKER!!!

Kolec - 2011-05-12, 21:45

Jak bym kupił konto na allegro i gosc by odzyskał....to ja bym sie przejechał. Kwestia charakteru. Zasady sa zasadami.
Barti108 - 2011-05-12, 21:49

Dział "Dyskusje o RuneScape", dostępny dla wszystkich użytkowników forum nie jest raczej miejscem przeznaczonym na takie sprawy.

Dział dla PC Teams zamknięty, czy co?

Dark Palady0 - 2011-05-12, 22:03

Trochę offtop, ale nie mogłem się powstrzymać...

Skicek napisał/a:
wiedzcie ze ja moge wszedzie dojechac odleglos u mnie nie gra roli ;)


Przybywaj więc, Skicu waleczny, do Warszawy, i na piwo chodź! :D

Dukantinio - 2011-05-12, 22:49

Vego ja mam dowody.

Po za tym już mi wyczyścili bank...
Super teraz sie zachwycają clawsami a ja nie mam nic....


Witam.
W tym poście/temacie che wam powiedzieć, że nie przyjmujcie od klanów ani nie zadawajcie się z kolesiami RA_Luke_RA i Deru pl1994. Pan JACYNA (luke_ra) wykorzystał przeciwko mnie znajomość z Mod Karoliną. Był moim najlepszym kumplem.
Dzisiaj wchodzę na runescape wpisuje hasło i pisze, że zle hasło pisze raz jeszcze i sie powtarza. napisałem jacynie o tym. On powiedział że odzyskał już odzyskał kasę( którą mu ukradł jakiś B0bek) chodz to pewnie kłamstwo. Więc po jakimś czasie kiedy jagex 2 razy odrzucił mój declare napisał mi propozycje że napisze do karoliny i karolina mi odzyska. Był moim bardzo dobrym kumplem więc się zgodziłem i podałem ponieważ jagex odrzucał moje declare. Po jakimś czasie zobaczyłem, ze coś nie tak kiedy moje acc było zalogowywane wtedy kiedy acc Jacyny się wylogowywało. Napisałem mu mówił że to nie prawda że on shackowal. Nie podałem mu pinu a reszte zna. Po jakim czasie pisałem ile chce za konto i cos w tym stylu. Powiedział że jego kolega (od którego mam acc) odzyskał to konto i chce mój bank..
Co zrobić?
Oni chcą tylko moje d clawsy.
jutro koniec membersa. konta nie mogę odzyskać ;(
podać im pin i mieć konto? co wy na to miał ktoś taką sytuacje?

TEKST Z RPL ktoś chciał...


Mam rozmowe GG więc jest dowod Veg0

Skicek - 2011-05-12, 23:26

Dark Palady0, jesli stawiasz to spoko :)


Dukantinio, to trzeba przedstawic a nie chomikowac jak ruscy czarne skrzynki tupolewa.

Pan Lukas - 2011-05-13, 07:38

Lock Topic.
Soczek - 2011-05-13, 15:00

Cytat:
Lock Topic.


Och bo się przejedziesz.

Souler - 2011-05-14, 11:10

Robi się gorąco, więc Lukas kryje dupę.
Pan Lukas - 2011-05-14, 17:01

Co się wypowiadać.

Koleś kupił konto na Allegro od mojego przyjaciela z irl.
Po roku chyba przyjaciel sobie odzyskał konto, wiedział ze Dukantinio to mój kolega i że mam go na gg i gadał z nim przez moje gg u mnie w domu. Wyszło tak że ja owaliłem go i mi się za to dostaje.
Nie będę płakał po stracie "kolegi" z gry.
A że jesteśmy razem w pc to nie ma nić w wspólnego, chodź przyznam się miałem trochę kasy z tego scamu ale oddałem mu ta kasę na inne jego acc (Dukantinia)

Tyle na ten temat.

Dukantinio - 2011-05-14, 17:46

Lol Lukas sam kupiłeś konto i teraz się mądrujesz...
Dzięki że dałeś mi te 500k.

Zamknijcie temat...

Skicek - 2011-05-15, 12:29

Pan Lukas, dostaje karnego k... jeszcze jeden taki numer uslysze a ja zajme sie sprawa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek