To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Pytanko

ranqer - 2011-07-27, 12:16

Na tej postaci jak pamiętam to nie mam domu. Przymierzałem się aby sobie zbudować, ale szybko się rozmyśliłem. Ale miałem na innej postaci jakiś tam domek, ale w tym temacie Ci zbytnio nie pomogę, bo nie lubię tego skilla (construction).
Krzysieck7 - 2011-07-27, 12:19

aha. a nie wiesz czasem jak sie zwie ta piła do drewna żeby coś zrobić z tych deseczek np krzesło i czy wiesz gdzie są jabłka oprócz gildi kucharzy obok GE??
Skicek - 2011-07-27, 13:56

wersja Polska RS'a nie wyjdzie przez co najmniej kolejne kilka lat. Chyba ze nagle powstanie w polsce bum i zacznie grac co najmniej 50k Polakow to wtedy jest szansa ze powstanie Polska wersja jezykowa
iOskar - 2011-07-27, 15:05

Krzysieck7 napisał/a:
aha. a nie wiesz czasem jak sie zwie ta piła do drewna żeby coś zrobić z tych deseczek np krzesło i czy wiesz gdzie są jabłka oprócz gildi kucharzy obok GE??


Kup sobie młotek (hammer) i piłę (saw). Są to podstawowe narzędzie :] Musisz mieć również nails czyli gwoździe obojętnie jakie :) Po dalsze informacje skorzystaj z artykułu który ci przesłałem. Jest w nim wszystko włącznie z kupnem służących zmianą stylu ścian jak i zmianą położenia domu :]

Krzysieck7 - 2011-07-27, 22:12

dzięki wielkie
red angel - 2011-07-31, 20:19

Oskarboss96 napisał/a:
nails czyli gwoździe obojętnie
im lepszy materiał z jakiego są wykonane, tym większa ich wytrzymałość ;]

Na początku (jeśli nie chcesz za wiele wydać) nie buduj wielu pomieszczeń. Gdy podniesiesz swój Construction, zapewne będziesz miał więcej pomysłów na to, jak ma wyglądać twój dom.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek