To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Twórczości fanów - Femme fatale (jak doprowadzic faceta do zguby)

piotrek403 - 2006-05-18, 17:35

michal juz nie gadaj o tym norcie. zauroczyl dziewczyne chlopak 8-)
red angel - 2006-05-18, 17:35

bardziej myslalam o skicku:P ale jeszcze nie wiem
piotrek403 - 2006-05-18, 17:38

to teraz skicek bedzie. zmieniasz facetow jak rekawiczki :mrgreen:
red angel - 2006-05-18, 17:40

czesciej niz ty (...)
piotrek403 - 2006-05-18, 17:43

eee co to mialo znaczyc
red angel - 2006-05-18, 18:40

to co napisalam ... wpisz sobie tam czesc ubrania noszona pod spodniami jak bardzo chcesz wiedziec:D
Thox Angel - 2006-05-18, 20:55

Hmmm.........fajne ale gdzie ja jestem :-|
chyba ze bede II czesci =P
,, general armii Thox wielki '' 8-)
fajnie brzmi =P
a pozatym fajna historia :mrgreen: :-P

red angel - 2006-05-18, 20:59

nie dorabiaj wlasnej ideologii bo mozesz skonczyc przy szczocie :P
Lord Hagen X - 2006-05-18, 21:35

a o mnie nie zapomnijcie, pasuje do mnie rolnik :)
Thox Angel - 2006-05-19, 07:08

red angel napisał/a:
nie dorabiaj wlasnej ideologii bo mozesz skonczyc przy szczocie :P

mowi sie trud :-P no

red angel - 2006-05-19, 14:40

Lord Hagen X napisał/a:
a o mnie nie zapomnijcie


jakbym smiala

Thox Angel napisał/a:
mowi sie trud no


no i hand dorobila sie kolejnego zamiatacza

Thox Angel - 2006-06-13, 17:37

red angel napisał/a:
no i hand dorobila sie kolejnego zamiatacza

Hmmmmmm.....a zatrudnila mnie??

nortuser - 2006-06-13, 21:51

heh ja napisze czesc druga ze mna w roli glownej

[ Dodano: 2006-06-13, 22:40 ]
Jest siódmy rok rządów skicka.Duchy jaguara i Michalina bezuastnannie go nawiedzając,oddając mu swoją moc i siłę. Skicek, niegdyś słabeusz i wypierdek mamuta dziś staje się drugim Sir Amikiem Varze.Syn Jaguara,nortuser uciekła z królestwa, lecz na czele swojej grupki przyjaciół wyzwolił miasto faldor spod władzy panoszących się tam goblinów. Dzięki bohaterskim czynom król mianuje go Królem Białego Grodu i Obro?cą ?rodkowego RSrealmu. Nortuser pragnie pomścić swego ojca, więc rozpoczyna Wielką Wyprawę. Poszukuje smoków i demonów, aby po ich zabiciu zyskać magiczne relikwie,bronie i zbroje.
Z młodego chłopaka wyrasta na prawdziwego dzielnego mężczyznę. Jego zbroja jest zrobione z najczystszego runitu, warta jest więcej niż wszystko, co posiada Skicek. Na plecach nosi tarczę na smoki i strój maga, który zdobył po pokonaniu Argentora, pierwszego maga wśród trolli(oczywiście wie, iż strój ten posiada moc magiczną i tylko on może połączyć go z runitem).Zebrał Magiczny Excalibur, Miecz SilverLight, Full Runite Armor Of First Power In World, Elven Full Mystic i 6 relikwii: Króla Roalda, Sir Amika Varze, Lorda Mihalinha, Pana Jaguara, Króla Hagena i Relikwię Wielkiego Mistrza Zakonu Puer The Sion, Dwulikta Castlanga. Udał się potem do kuźni krasnoludów Pod Górą i stworzył Zbroje Ostatniego Czasu:
Połączył Full Rune z Full Mystic, Tworząc Magic Full Rune. Zamknął wszystkie relikwie w kamieniach metalu i skuł ze sobą. Dwa miecze połączył w ostrze podwójne. Relikwie ukształtował na kształt ręki i za pomocą magii zmienił w żywą istotę. Ręka ta przylgnęła do jego ręki rozlewając się po plecach, drugiej ręce i stopach. Gdy wziął do ręki miecz,stał się on częścią ręki i od tamtej pory metal Relikwii reaguje na myśl dając się zdjąć w każdej chwili. Miecz chowa się na ten czas i nie można go wydobyć bez zgody właściciela. Tarcza na smoki nagle straciła swój piękny złoty wzór, lecz z jednej jej strony pojawiła się różdżka przytwierdzona do niej magią. Magia sprawiła, iż tarcza stała się jednością z Relikwią. Potem założył zbroję, a był to niesłychany widok, która zajarzyła się blaskiem i odtąd była częścią relikwii. Wszystko to na życzenie Nortusera stawało się płynną cieczą i można to było schować do fiolki, twardą i małą kostką, aby można to było schować do worka lub z tych dwóch postaci nagle pełną zbroją w zależności czy było akurat w cieczy(Nortuser musiał to wypić), czy kostką, bo wtedy trzeba było przywołać ją myślą. Zbroja była niezniszczalna i kryła dokładnie całe ciało. Nortuser uderzył samotnie na Troll StrongHold i zdobył Death Pletau. Na koniec przywołał duchy relikwii i przelał w siebie ich moc. Prawie go to zabiło, długie miesiące chorował, ale nawet wtedy nikt nie wiedział o zbroi. Za pomocą Różdżki Na Tarczy przebudził Red Angel ze psychozy i ożenił się z nią. Ona go oczywiście zdradziła, a on ją wyśmiał gdyż jeden cios z jego zbroi by zniszczył kontynent. Na sam koniec, gdy przygody znikły, bo uratował już świat, użył zbroi i stworzył kontynent królestwa Ardagoun. Wyedytował czas i sam stał się nieśmiertelny. Był Pierwszym Królem każdego królestwa na ziemi, zawsze władał jakąś ludnością i to on zadecyduje czy można pozwolić, by świat umarł.
I tak oto powstało Runescape.
KONIEC
ΠΩRτµζΣR

Kuba510 - 2006-06-15, 23:34

eh oba teksty byly by fajne gdybym Ja się w nich znajdował , a takto :-/
red angel - 2006-06-16, 09:40

tak tylko ze jednego nie powinno tu byc...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek