To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Przykro mi ale tak to czuję :(

Dark Palady0 - 2006-05-14, 16:25

Yasne. To widać na każdym kroku. Trzeba być inteligentnym żeby odczytać ukryty sens w zdaniach Skicka.
I prosze nie pidać tu o koalicjantach bo mi się to kojarzy Lepper z Giertychem.
Radkolin, co do tego wilda na którym cię prawie PC zabiło (nie wiem, nie byłem, sorry), to tak naprawde nie możesz mieć do nikogo żalu. Skoro Skicek powiedział żeby odeszli ci co nie są z PC to jest chyba zrozumiałe że to był wypad PC. I nikt inny nie powinien być.
Ps. Skicek sorry nie zdąże z zadaniem. Właśnie wracam do RSa :P

magic_boss2 - 2006-05-14, 16:45

iv napisał/a:
radek, skoro jest regulamin i skicek powiedział, że masz odejść to powinieneś to zrobić bez gadania,(btw. on nie wiedział że to ty bo przecież nie pisałeś o tym :o ) bo taki jest tu regulamin, a uwagami o pięknej polsce to albo zachowaj to dla siebie, albo idź gadaj o tym w ap bo to oni nazwali koalicje "anty-ap" (przykład? lw ma wspólne wildy dla wszystkich w każde piątki, ktoś od nas napisał na forum ap, i co? i del topic był) i zwalili wszystko na nas, za takie chamstwo to ja dziękuje




Nie my nazwaliśmy was anty tylko wy sam jak zaczęliście mówić że zrobicie klan anty-ap a potem nazwaliście się PF. A wiec przydomek nie powstał w AP tylko to była wasza inicjatywa zrobienia przeciwnego klanu. Nie zwalajcie wszystkiego na AP.

Skicek - 2006-05-14, 17:09

lol my?! po pierwsze nie zrobislimy zadnego klanu anty-ap nie wiem skad ci to przyszlo do glowy i wdodatku to ze my ta nazwe wymyslelismy.
my stworzylismy koalicje a nie klan.
wy... nie zle to powiedzialem paru ludzi od was stworzylo anty-ap bo stwierdzilo ze jak wszyscy sie nie dolaczyli do ap to musza byc anty-ap wiec mozna z tego wysunac wnioski ze to od was powstalo anty-ap.
Pozatym co ta cala sytuacja ma do ap?? ty to wszedzie musisz dac watek ap jak by ap bylo niewiadomo czym temat o czym innym a ty o ap wyskakujesz.

magic_boss2 - 2006-05-14, 17:28

Każdy ma swoje zdanie i poglądy. Już nie będę spamował sry
Lord Hagen X - 2006-05-14, 18:56

Zamiast się kłócić
poszlibyście sobie na piwo
i wszystko sobie wyjaśnili.
Ja mam gdzieś te wszystkie klany
siedze w klanie bo wildy są
mam fajnych kolegów
i jest fajnie
to jest gra
wilderness jest od zabijania
więc nie raz ktoś może zginąć
i takie są zasady tej uczciwej (?!) gry

PS. Gomez założyłeś się ze mną że nie wejdzieszna to forum
wygrałem zakład :)

Tercon PL - 2006-05-14, 20:51

Skicek napisał/a:
z godnie

To także napisałeś specjalnie ? :mrgreen:
Nie rozmawiajcie już lepiej o ortografii :P
Skicek, Ty niestety nie wiesz wszystkiego. To co powiedział Magic_boss jest prawdą. Może Ty nie nazwałeś tej koalicji "anty ap" ale zrobili to inni nie koniecznie z tego klanu.

No a tak poza tym to dajcie już spokój. Zamknijcie ten temat bo nie prowadzi on do niczego dobrego. Zaraz ktoś coś odpisze nieprzyjemnego, póżniej ktoś odpowie i robi się spam na forum.
Ja już wcześniej mówiłem, że życze tej koalicji polskich klanów wszystkiego najlepszego. Radkolin powiedział to chciał powiedzieć i przesta?cie już się przekrzykiwać kto ma racje, a kto nie.

Pozdrawiam

Skicek - 2006-05-14, 21:25

k close


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek