To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Pomocy

Skicek - 2006-03-28, 14:51

ja jakos jeszcze nigdy nie mialem takiego komunikatu i inni tez
wladca007 - 2006-03-29, 20:44

TAK TEZ TO MAM
Rachim23 - 2006-03-29, 20:48

wszyscy tak mają oprucz 2 osub:P
Amebo - 2006-03-29, 21:08

Dokładnie, ja też to mam!

Na bank jest coś nie tak z account makerem (tworzycielem kont). Nie to, że mówie o tobie źle Skicek, ale mi się to też zdarzało w czymś innym.

Jak kiedyś robiłem otsa do tibii, to pomyliłem się w jednej linijce acc makera i jak ktos wchodził do otsa kontem stworzonym z acc makera, to miał problemy z różnymi rzeczami (nie mól wchodzić do depo itp.). Natomiast jak ja wchodziłem swoim kontem zrobionym przeze mnie i kumple też, to wszystko było ok.

Ten błąd nie byłby taki zły, gdyby fora nie były aż tak zaśmiecane postami (jak np. w temacie BiteFight :-) ). Ten komunikat o kasowaniu postów pojawia się tylko po zbyt dużej ilości nieprzeczytanych postów (20 bodajrze), więc gdyby udało się napisać przez noc tylko 10 postów, to wszystko sko?czyłoby się ok.

red angel - 2006-03-29, 21:10

mam ten sam problem
uzywam tylko opery

Michalinho - 2006-03-29, 21:29

Rachim23 napisał/a:
wszyscy tak mają oprucz 2 osub:P

mnie i skicka 8-)

Dark Palady0 - 2006-03-29, 21:39

wiesz Michalinho jak ja właże na forum to jest wszystko git 8-)
Michalinho - 2006-03-30, 13:45

no to chyba są już 3 osoby 8-)
Piotrek007 - 2006-03-30, 15:31

Też mam :evil:
Amebo - 2006-03-30, 15:40

Jak już mówiłem, ta informacja pojawia sie tylko gdy bardzo dużo nieprzeczytanych postów było. Jeżeli np. ja bym bez przerwy przeglądał forum, też bym nigdy tego komunikatu nie miał (chyba że w przeciągu kilku sekund napisalibyście z 20 postów :-) ).
Rachim23 - 2006-03-30, 15:57

Dobra amasz pomysł jak to naprawic??
Amebo - 2006-03-30, 22:21

Co do pomysłu, to tak jak pisałem poprzednio, pewnie przy programowaniu auto account makera Skicek popełnił błąd (wko?cu NIKT nie jest doskonały).
Mogł to nawet być niewinny, mikroskopijny błąd, ale takie są jego skutki. Mam parę teorii, dlaczego niektórzy nigdy tego nie mają:
a) ich konta były tworzone osobiście
b) bład pojawił się dopiero po pwenym czasie i tylko najstarsze konta tego nie mają
c) zależy od rangi (może tak zostało zaprogramowane, że przez przypadek admin i modki nie mają tego błędu).

Według mnie to są jedyne możliwe warianty. Ja chętnie bym Skickowi pomógł znaleźć błąd, ale co do programowania to potrafiłem tylko acc makera do tibii robić :-) .

Speqtor - 2006-03-31, 09:08

Amebo napisał/a:
Co do pomysłu, to tak jak pisałem poprzednio, pewnie przy programowaniu auto account makera Skicek popełnił błąd (wko?cu NIKT nie jest doskonały).
Mogł to nawet być niewinny, mikroskopijny błąd, ale takie są jego skutki. Mam parę teorii, dlaczego niektórzy nigdy tego nie mają:
a) ich konta były tworzone osobiście
b) bład pojawił się dopiero po pwenym czasie i tylko najstarsze konta tego nie mają
c) zależy od rangi (może tak zostało zaprogramowane, że przez przypadek admin i modki nie mają tego błędu).

Według mnie to są jedyne możliwe warianty. Ja chętnie bym Skickowi pomógł znaleźć błąd, ale co do programowania to potrafiłem tylko acc makera do tibii robić :-) .


Nie rozumiem punktu pierwszego (a)...
(b) można wykluczyć, gdyż zarejestrowałem się jako drugi i też mam taki błąd :-(
Ostatni (c) wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Amebo - 2006-03-31, 16:37

W punkcie a chodzi o to, że może konto Skicka i kilku innych osób były robione osobiście tzn. sam Skicek je tworzył. Normalnie rejestrujesz się automatycznie, a te konta mogły być robione ręcznie.
Anonymous - 2006-04-01, 21:49

Michalinho napisał/a:
no to chyba są już 3 osoby 8-)


4 :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek