To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pojedynki oraz wojny - Polska vs Hiszpania

bad virus 27 - 2010-04-10, 12:36

....................................................Jest tragedia.....Szok.................Żałoba.....................
Prezydent nie żyje.........
czy odbędzie się wojna?

Wyrwitrzew - 2010-04-10, 13:16

Nietaktem, dla mnie jest stawienie się na wojnę w dniu dzisiejszym
Rozumiem, gdyby tylko prezydent umarł w nocy śmiercią naturalna, ale straciliśmy głowę pa?stwa, ważnych urzędników, przedstawicieli takich instytucji jak NBP, czy generałów wojskowych, a nawet księży w wypadku lotniczym. Rozumiem, ze większość osób, które namiętnie pocinają w runescape ma poniżej nawet 15 roku życia i ze was to wali co się dzieje w kraju, ważne żeby klikać na wirtualne ludki i stworki, ale uszanujcie to, co się stało. Proponuję przełożyć wojnę i stoczyć ja po żałobie.

Skicek - 2010-04-10, 13:20

jak na razie nie ustalono czy nie odbedzie sie ta potyczka ale raczej sie odbedzie chyba ze Karolina pogada z Achillesem... pozatym wszyscy wchodza na cc Karoliny
Virtualdan - 2010-04-10, 14:15

Prowadzenie jakiegoś pojedynku dzisiaj jest po prostu farsą. Ja osobiście na 100% się nie zjawie. Uważam War dzisiaj za nietakt (delikatnie mówiąc).
Skicek - 2010-04-10, 14:20

ja sie zastanawiam ale zjawic sie zjawie by zobaczyc co zrobia inni, i prawdopodobnie zrobie tylko screeny jesli sie odbedzie
Piotrek007 - 2010-04-10, 14:54

Dajcie spokój :-/ Dzisiejszy War powinien być przeniesiony.... Bez względu na to ile ludzi przyjdzie od nas i od przeciwników :!:
Skicek - 2010-04-10, 14:55

no Karolina już sie wypowiedziala... war nie zostanie przeniesiony kto uzna ze chce walczyc przyjdzie... i tyle no i nie poradzimy na to ja nikogo nie bede namawial na to by nie walczyl... sam musi uznac czy bedzie walczyl czy jednak nie ze wzgledu na dzisiejsza tragedie
Wyrwitrzew - 2010-04-10, 15:10

Moim skromnym zdaniem nikt nie powinien się stawić, ale dla dzieci gra jest ważniejsza od prawdziwego życia.
Trochę siara, ze Hiszpani zobaczą jaki z nas naród ;x

Barti108 - 2010-04-10, 18:30

Wyrwitrzew napisał/a:
Nietaktem, dla mnie jest stawienie się na wojnę w dniu dzisiejszym
Rozumiem, gdyby tylko prezydent umarł w nocy śmiercią naturalna, ale straciliśmy głowę pa?stwa, ważnych urzędników, przedstawicieli takich instytucji jak NBP, czy generałów wojskowych, a nawet księży w wypadku lotniczym. Rozumiem, ze większość osób, które namiętnie pocinają w runescape ma poniżej nawet 15 roku życia i ze was to wali co się dzieje w kraju, ważne żeby klikać na wirtualne ludki i stworki, ale uszanujcie to, co się stało. Proponuję przełożyć wojnę i stoczyć ja po żałobie.


Popieram mądre słowa kolegi. Według mnie, jeśli ta cała Karolina chociaż trochę czuje się Polką, to powinna to odwołać...



Wyrwitrzew napisał/a:
Moim skromnym zdaniem nikt nie powinien się stawić, ale dla dzieci gra jest ważniejsza od prawdziwego życia.
Trochę siara, ze Hiszpani zobaczą jaki z nas naród ;x


No właśnie... Przykro pomyśleć, że są tacy ludzie, dla których pikselki są ważniejsze od ludzkiego życia.

Skicek - 2010-04-11, 11:00

wiec jak mowilem zjawilem sie ale nie walczylem... porobilem screeny z 2 walk wrzuce pozniej bo pokazalo sie ze walczylismy pierw z hiszpanami potem brazylia potem holandia a potem znowu z hiszpania czy jakos tak... co mnie jeszcze bardziej dobilo ze wzgledu na wczorajszy dzien, ale no coz mowilem ze nie bede nikogo namawial by nie walczyl i tak zrobilem. Wygralismy wszystkie 4 bitwy... ja widzialem tylko dwie bo poszedlem pozniej juz i no pierwsza byla ladna bo byly wyrownane sklady druga na samym poczatku mielismy przewage 20ludzi... wiec no
Souler - 2010-04-11, 11:02

Polska rządzi. Jakaś osłoda po katastrofie.
Varadero - 2010-04-11, 11:06

Właśnie. Gratulacje dla naszych :mrgreen:
Virtualdan - 2010-04-11, 13:22

Souler napisał/a:
Polska rządzi. Jakaś osłoda po katastrofie.


Nie obraź się, ale to pokazuje twoją "dojrzałą" postawę na tą tragedię.

Skicek - 2010-04-11, 14:27

http://www.runescape.pc.p...pose&Itemid=124 <- screeny juz w galerii sa
Cycu39 - 2010-04-11, 15:24

,,Póki co, żadna ze społeczności z nimi nie wygrała. Pokażmy na co stać polskich wojowników!,,
Teraz Polska #1 ;] ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek