To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Polskie Worldy!

iOskar - 2010-11-15, 18:26

red angel napisał/a:
Vego napisał/a:
Ja bym chciał aby dodali polskie znaki na forum RS, to wszystko z mojej strony :)

I jeszcze żeby nie cenzurowali normalnych słów...


Zgadzam się tylko nie zrozumiałem cię red...chodzi ci o cenzury na Forum czy w grze, bo nigdy nie widziałem żadnej cenzury na Forum, a w grze jest prawie ciągle :P Vego byłoby fajnie, ale tylko na forum :P W grze niech tylko usuną te cenzury na nasze niektóre słowa i świat RS stanie się piękniejszy :P

Skicek - 2010-11-15, 18:40

cenzura w grze bedzie niedlugo poprawiona i tak juz znaczaco zostala poprawiona i juz lepiej sie ludzia komunikuje po polsku w grze
Bestsongo - 2010-11-15, 19:44

Także chciałbym aby dodali polskie wyrazy. Ale mam pytanie. Dodadzą też "ż", "ź", "ć", "ś"?
Skicek - 2010-11-15, 20:22

w przyszlosci tak
Vego - 2010-11-15, 21:56

w przyszłości ma być koniec świata ;D pytanie czy dążą do tego w nieodległej przyszłości powiedzmy do 2012 ? :P
The Visas - 2010-11-16, 02:49

Vego napisał/a:
w przyszłości ma być koniec świata ;D pytanie czy dążą do tego w nieodległej przyszłości powiedzmy do 2012 ? :P


Heh ale w 2012 ponoć jest koniec świata więc raczej wątpie :D A tak na poważnie myślę że czeka nas taka aktualizacja w II kwartale 2011 roku.

iOskar - 2010-11-16, 16:59

The Visas napisał/a:
Heh ale w 2012 ponoć jest koniec świata więc raczej wątpie :D A tak na poważnie myślę że czeka nas taka aktualizacja w II kwartale 2011 roku.


nieee... Majowie się pomylili z tym końcem i jest przesunięty :P Z tego co czytałem to tak właśnie jest ;D

A co do Aktualizacji to myślę, że będzie prędzej dlatego, że Jagex mocno zasuwa z tymi nowościami, updatami itd. :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek