To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Odzyskajmy stary Wild i system Trade !!

iOskar - 2011-01-20, 21:04

Moim zdaniem fajny jest RS w którym co chwila są nowe updaty. Przynajmniej się nie nudzę :P Może ty lubisz grać ciągle w to samo [chodzi o to że kompletnie nic się nie zmienia] ale ja wolę kiedy w RS są jakieś nowości. Widać że Jagex pracuje, widać że mu zależy, widać że gra się rozwija :] Mi by to nie przeszkodziło gdyby jagex za rok zlikwidował Wilda :P Byłby to niezły policzek dla wielu, ale dla mnie nie, ponieważ nigdy tak naprawdę nie "poznałem" tego wilda :]
Mycu - 2011-01-20, 23:48

Pan Lukas napisał/a:
Hmm
A w 2012 znowu usuną wilda lub cos bo się cos stanie... No niby wild fajny...


w 2012 koniec świata.. ale po co mieli by usuwać coś co przywrócili, dla dużej większoći graczy. Będą poprsotu udoskanalać wszystko tak żeby bylo jak najlepiej



Oskarboss96 napisał/a:
Mi by to nie przeszkodziło gdyby jagex za rok zlikwidował Wilda Byłby to niezły policzek dla wielu, ale dla mnie nie, ponieważ nigdy tak naprawdę nie "poznałem" tego wilda


najlepsze.. wspomnienia ( jeśli w ogóle można to tak nazwać) to sa właśnie z wildem i wypadami klanowymi ;D i wiem że jak wróci wild taki jaki pamiętam, to to jest kwiestia czasu żeby się zapisac do jakiegoś klanu, ot tak żeby sobie chodizć tylko na wypady :)

Skicek - 2011-01-21, 11:18

Mycu, popieram najlepsze wspomienia sa ze starego wilda... ale niestety obojetnie jak go wprowadza to nie bedzie juz to samo co kiedys... za duzo teraz noobow jest co przez te 2 lata dorobila sie kosmicznego majatku na jakis bugach lub nie dopracowaniach ze strony jagexu.

Dlatego dla mnie to wsio rybcia jest czy bedzie wild czy go nie bedzie wogole.

Mycu - 2011-01-21, 15:35

ale tu chodzi o klanowe wypady..
"dd" "all in" "pc ftw" ;D

"zamknąć się bo was zabijemy"

"omg....mycu..." :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek