To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - RuneScape za dawnych czasow :)

Barti108 - 2010-04-12, 21:18

To chyba 5+ lat temu.
Amok - 2010-07-24, 16:10

Witam wszystkich po 3 letniej rs'owej abstynencji ;) zwłaszcza tych którzy mnie jeszcze pamiętają (stary Amok pl) Przeglądam sobie wasze forum, a tu nagle taki temat, więc szybko odświeżyłem stare screeny i juz poleciały na forumowego maila. Niestety sporo się zawieruszyło przy zmianie kompa, no ale zawsze jakieś są. Poza tym ostatnio znowu zacząłem sobie pogrywać w rs'a także jak ktoś ma ochotę powspominać stare czasy to mój nick w grze Amokko.
Skicek - 2010-07-24, 16:34

nowa postac ?:P co zrobiles ze stara? jak cos to zapraszamy na nasze cc :P a screeny zaraz zobacze czy doszly :P mam nadzieje ze podpisales z jakich lat byly :P
Amok - 2010-07-24, 16:43

Zrobiłem ją już dość dawno, więc nie musiałem startować tak zupełnie od zera. Starą postać dałem ziomkowi, który miał postać Wlodzio, a wcześniej Fireguard16, w sumie spoko koleś i Amokiem też dobrze kieruje, więc jakoś specjalnie nie żałuję. Tak są podpisane, lata 2005/2006 i nawet się znalazł z pierwszego mojego d chain dropa jeszcze na starej grafice kalphitów, ale to było ;-)
Skicek - 2010-07-24, 17:15

no kiedys to bylo co innego :P teraz ja gram glownie dla questow bo sa fajne fajne watki :P
Skicek - 2010-07-25, 14:35

cos sie u nas zepsula galeria i niestety nie moge dodac teraz screenow od wczoraj proboje ja naprawic nie wiem ile mi to zajmnie
Bucik6 - 2010-08-23, 12:48

Ja jeszcze pamiętam to menu start, jak się wybierało czy free czy memb to był jakiś trupek i black knight :)
Barti108 - 2010-08-23, 13:04

Bucik6 napisał/a:
Ja jeszcze pamiętam to menu start, jak się wybierało czy free czy memb to był jakiś trupek i black knight :)


To był wybór między low a high details: http://www.runescape.pc.p...pose&Itemid=124

I to raczej black knight nie jest.

Krz Ys3 - 2010-08-23, 22:41

ja mam ponad 100 zdjęc ale w innej jednostce centralnej, która jest na strychu nie podłączona. głownie pk bo trzeba było odkumentować kille dla medali :D poza tym UNIKAT! mucy kotlet trenujacy ranged, moje achievmenty skillowe a tak to pk pk pk :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek