To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Muzyka - Polski HIP-HOP

Michalinho - 2006-05-21, 21:02

no bo fajnie wyglądają :D
i piosenka też dobra

piotrek403 - 2006-05-21, 21:03

mi sie w piosence nic nie podoba
Rucio - 2006-05-23, 17:06

Co do blood hound gang to majo extras teledysk ,,bad touch" ale najlepsza jest piosenka Vagina song :mrgreen:
Kuba510 - 2006-05-23, 21:53

nie rozumiem was ludzie...
co za sztuka napisać wierszyk, :evil: rytmicznie go powiedzieć :evil: i do tego złożyć na kompie pare dźwięków tak aby powstał "bit" :evil:
mogę się założyć, że dużo ponad 2/3 "hiphopowców" nie rozumie nawet nut, :evil: a nazywają się muzykami... :evil:
niech sprobojom sie nauczyć grać na jakimś instrumęcie, :evil: potem sprobojom zgrać swoją gre z grą innych w zespole, :evil: niech sprobóją zaśpiewać... :evil:

\m/HaRdCorE\m/
red angel napisał/a:
nie dzieki, wystarczy jak siora na full slucha jedno piosenke, tylko ciagle "ide sam, ide sam"

to jest tak monotonne ze dzwieki gitary elektrycznej przy tym to wprost poezja:P i glos Gadowskiego :D

popieram :mrgreen:

piotrek403 - 2006-05-23, 21:57

a powiedz czy jak metalica wydziera morde do mikrofonu to jest fajne. zaraz powiesz ze ci sie podoba pekin motel. a co do hip hopu to posluchaj sobie paktofnike kasta donguralesko. jak sluchasz peje albo mezo to sie nie dziwie ze masz takie zdanie. a jak jestes taki madry to napisz txt tak zeby go mozna bylo zmiescic w 3 minutach. CZEKAM
Sopel - 2006-05-23, 23:02

kto zwas lubi "piec dwa debiec" to my
piotrek403 - 2006-05-24, 08:15

ja juz dawno przestalem sluchac piec dwa debiec ale fajna mieli muze. do "to my" fajny teledysk mieli
Sopel - 2006-05-24, 15:16

heh ale i tak najbardziej lubie bloodhound gang (pop)
Kuba510 - 2006-05-24, 19:49

piotrek403 napisał/a:
a powiedz czy jak metalica wydziera morde do mikrofonu to jest fajne. zaraz powiesz ze ci sie podoba pekin motel. a co do hip hopu to posluchaj sobie paktofnike kasta donguralesko. jak sluchasz peje albo mezo to sie nie dziwie ze masz takie zdanie. a jak jestes taki madry to napisz txt tak zeby go mozna bylo zmiescic w 3 minutach. CZEKAM
a co ma z tym wspolnego tokio fotel? przeciez nigdzie nie pisalem o wykastrowanych nastolatkach ktorym ktos nalozyl kilogram tapety i ułożył piosenke tak żeby sie podobali 9 letnim dzieciom... tyle to ma wspolnego z muzyką co hiphop... akurat metallica jest dość laytowa i nie "wydziera mordy", są inne zespoły ktore "wydzierają" ale zeby ich słuchać byś musiał sie przyzwyczaić... a co do tych niesamowitych tekstow mieszczących sie w
3 minutach, to taka metallica pisze utwory po 7 minut, które (w przeciwienstwie do "hiphopu") zawierają troche muzyki... dodatkowo te wielce niesamowite teksty 3 minutowe są głównie o tym jak koleś pali trawke, siedzi na ławce przed blokiem albo o tym jakim to on jest gangsterem...

piotrek403 - 2006-05-24, 19:54

Kuba510 napisał/a:
dodatkowo te wielce niesamowite teksty 3 minutowe są głównie o tym jak koleś pali trawke, siedzi na ławce przed blokiem albo o tym jakim to on jest gangsterem...
sa rozne piosenki. jak juz mowilem ze jak sluchales peje to sie nie dziwie ze masz takie zdanie. a powiedz mi czy wydzieranie mordy do mikrofonu to jest muzyka
Thox Angel - 2006-05-24, 20:00

Kuba510 napisał/a:
dodatkowo te wielce niesamowite teksty 3 minutowe są głównie o tym jak koleś pali trawke, siedzi na ławce przed blokiem albo o tym jakim to on jest gangsterem...

przynajmniej sie nie boja isc na solo a nie jak ty boisz sie isc popatrzec jak ktos sie lee bo myslisz ze ty dostaniesz za wlosy :-D

piotrek403 - 2006-05-24, 20:03

hehe lol dokladnie
red angel - 2006-05-24, 20:12

ja sie caly czas dziwie jak tego mozna sluchac ... nc
Kuba510 - 2006-05-24, 20:13

nie ttylko peje... slyszalem jeszcze chyba kaliber 44 jakies bakubaku i gruby czarny kot chyba :/ niezaciekawe :/
Cytat:
a powiedz mi czy wydzieranie mordy do mikrofonu to jest muzyka
tak samo jak w "hiphopie"
Cytat:
sa rozne piosenki.
to jest poprostu bardzo głośne śpiewanie... tak samo Pavarotti spiewa grubym i czystym głosem ,to takie Children of Bodom śpiewa ochrypłym
piotrek403 - 2006-05-24, 20:21

w hip hopie nie wydzieraja mordy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek