To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Twórczości fanów - Moja historia...

Chameleo5 - 2006-11-13, 21:24
Temat postu: Moja historia...
?ył kiedyś w krainie zwanej runescape mężny rycerz Kewcio12. Był bardzo silny jak na tamte czasy i dobrze wytrenowany. Niestety jego kres nastąpił szybko...
Pewnego dnia gdy Kewcio12 obudził się ze snu i ,kiedy było jeszcze ciemno chciał wyjść do pobliskiego general shopu. W drodze do sklepu napadli go i brutalnie "zeskamowali" . Niestety Kewcio12 zmarł. Lecz przeżył ktoś kto zaprzysiągł ,że zemści się na mordercach swojego ojca. Był to syn wielkiego woja ochrzczony na imię: "Chameleo5"...

FALADOR 10 LAT PO DOTYCHCZASOWYCH WYDARZENIACH...

-Ej cham jak forma?-zapytał jeden z rycerzy.
-Ach dobrze ogólnie nie narzekam...-odpowiedział mu drugi.
Następnie oboje poszli spotkać się ze swoim nauczycielem Sir`em Amikiem Varze. On przywitał ich i zaczął codzienny trening władania bro?mi białymi. Po treningu wszyscy uczniowe, adepci Zakonu białych rycerzy dalej rozmawiali ,lecz już na luzie bez ciężkich stalowych zbroi:
- Moim marzeniem jest bym wko?cu był godny założyć zbroję runiczną...-powiedział jeden z nich.
- A moim pokonać chociaż jednego z lesser demonów.-odparł z dumą drugi. Po czym powiedział ,a ty chameleo? Jakie jest twoje marzenie??
- Ja muszę już iść...narqa! - i oddalił się od stołu swoich braci z zakonu...Po czym powiedział jeszcze sobie pod nosem: Mam wiele marze? ,lecz jedno najważniejsze...takie ,które prędzej czy później spełnie...Pomszczę mego ojca!

C.D.N

Hoolik - 2006-11-14, 14:24

spoko tylko troche krotkie sprobuj napisac dluzsze
Chameleo5 - 2006-11-14, 15:34

Spoko następne będą dłuższe...tylko chciałem krótko zacząć... ;-)
arti78 - 2009-01-14, 18:29

Fajne poczytam te dłuższe ogulnie 10/10
Michalinho - 2009-01-14, 20:44

Twórczość można komentować cały czas, więc proszę nie czepiać się, gdy ktoś skomentuje "starsze dzieło" :P
Tobiaszwill - 2010-09-16, 19:20

Mocne, może powinieneś pisać książki. :-)
Skicek - 2010-09-16, 19:34

dlaczego? takie tematy warto moze ktos tez cos napisze jeszcze...
Nikobelic - 2010-09-16, 22:26

Chameleo5 ostatnia wizyta: 2007-06-07, 12:09
Skicek - 2010-09-17, 13:59

nie chodzilo mi o autora tylko o nowych ludzi ze moze zacheci -.-'
Nikobelic - 2010-09-17, 18:22

jeśli przez 4lata nikt nic nie napisał nie wydaje mi się, żeby teraz ktoś miał dostać weny
iOskar - 2010-09-17, 22:07

arti78 3 letni odkop :/

Tobiaszwill roczny odkop :/

No ale tak jak wspomniał Skicek może kogoś to zachęci :) chociaż w to wątpię bo większość ludzi boi się, albo wstydzi wymyślać własne historyjki :]

zed1 - 2016-01-06, 15:00

Trzeba przyznać, że masz talent do pisania! Powinieneś pisać historyczne powieści. Bardzo ciekawie mnie się czytało Twoją historię, niestety szybko się skończyła i pozostał niedosyt. Napisz coś dłuższego, a myślę, że każdy czytelnik będzie zadowolony. Spodobał mnie się wątek "FALADOR 10 LAT PO DOTYCHCZASOWYCH WYDARZENIACH..." Fajnie to przemyślałeś zaczynając opowieść od razu od dialogów. Podziwiam Cię i czekam na więcej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek