To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Pytania do zarządzających - Witam

Hekto - 2010-11-07, 00:10
Temat postu: Witam
Nigdzie nie znalazłem informacji na temat kanału IRC. Co wy na to, aby owy kanał powstał? Z forum korzysta dużo ludzi, większość grających w runescape pewnie z SK, a w nim jest IRC, więc można sobie umilać czas rozmowami.

Co wy na to?

Pozdrawiam.

Souler - 2010-11-07, 00:23

Od tego jest clan chat P Ciemnosci :P
Hekto - 2010-11-07, 00:49

Ale na IRCu mozna sobie ulatwic gre obliczeniami, jakimis gierkami itd. :d
Souler - 2010-11-07, 10:16

Wiesz, nie wszyscy używają SwiftKit, nie wszyscy lubią bawić się w irc i tak dalej. Zresztą, Skicek i LHX mają wystarczająco dużo problemów z portalem, jakby im dołożyć jeszcze irc, to by się chyba pozabijali :P
Barti108 - 2010-11-07, 11:41

IMHO ten cały IRC (SS czy tam SK też) to syf i zło. Dla prawdziwych RS'owców jest CC.
Skicek - 2010-11-07, 12:17

dokladnie duzo pracy mamy z portalem i forum a co dopiero irc ktore musi byc moderowane a odpowiednich odpowiedzialnych osob ciezko znalezc wystarczy popatrzec po tym jak "duzo" jest osob w team event.
pozatym staramy sie podtrzymywac klimat gry a wiec przegladarka rs'a jest bardziej wskazana od wszystkich sk, ss itd

red angel - 2010-11-07, 13:23

Hekto napisał/a:
można sobie umilać czas rozmowami.

Wczoraj cię widziałam na naszym cc i nie byłeś zbytnio rozmowny... CC świetnie spełnia swoje zadanie
Hekto napisał/a:
mozna sobie ulatwic gre obliczeniami, jakimis gierkami

Obliczenia też można na cc zrobić + najprostszy kalkulator (w systemie windows), a co do gierek, dla mnie to jak grę w szachy :shock: umilać sobie układaniem w między czasie pasjansa :lol:

gilroy - 2013-06-29, 08:02

Hm.. Ja mam kilka artykułów dotyczących zabezpiecze? w runescape , czyli mniej więcej mam o pinie i recovery questionsach mogę dać bo cieszyły się popularnością. Zabezpieczenia konta" lub też dodać tam jak zrobić PIN w banku i kilka wskazówek jak dobrze korzystać z PINU czyli wkładanie itemków do banku po sko?czeniu gry.
Tez mógłbym się tym zająć





learn-language learn language | learning french language
learnalanguage LearnALanguage | Learn Russian Language Online
ileatherworld ileatherworld leather jacket
webdevforums http://www.webdevforums.com/
visualexams http://www.visualexams.com

Skicek - 2013-06-29, 10:55

Jeśli chcesz możesz wrzucić na forum zobaczymy jak wyglądają :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek