To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Imprezy, Eventy, PvP - King Black Dragon

Klucznik - 2011-01-23, 12:24
Temat postu: King Black Dragon


Jako mój event próbny zorganizuję wypad na KBD (King Black Dragon).

Informacje:

28 Stycznia 2010

Godzina:19.00

Spotykamy się na Wilderness Volcano

Clan Chat: P Ciemnosci

Wymagania:
- 90+ combat (Opcjonalnie)
- 4-5 Antifire
- 2 Super Antipoison
- Anti dragonfire schield
- Dragon Dagger p++ (opcjonalnie)
- Full ranged void ( dla łuczników. Opcjonalnie)
- Super set (Warrior ( opcjonalnie)
- Reszta inv shark/rockteil
- CoinShare: On

Do "jamy" KBD dojdziemy za pomocą obelisków.

Oby było Visage:)

Jeżeli o czymś nie napisałem, to mnie o tym poinformujcie.

Skicek - 2011-01-23, 12:38

nie napisales, czy bedzie wlaczona opcja cs lub ls
Pan Lukas - 2011-01-23, 13:48

Mógłbys podac jeszcze jaki minimum Combat może isc. Pozatym jest dobrze.
Klucznik - 2011-01-23, 14:23

Pan Lukas,

W zasadzie nie ma tu ograniczeń bo może iść każdy. Wiadomo że osoby z 30 cmb nie pójdą :P

red angel,

Wilderness Obelisk to właśnie te teleporty :P

red angel - 2011-01-23, 15:06

Klucznik napisał/a:
obelsików.


Klucznik napisał/a:
napisałem to


napisałem, to

Pan Lukas - 2011-01-23, 15:27

Klucznik, troszeczke poprawiłem:)

Powodzenia! Pamietaj o Screenach.

Klucznik - 2011-01-23, 15:39

red angel,

a czy obelisków to błąd?

Pan Lukas - 2011-01-23, 15:45

I Tu Red Angel zapewnie popełniła bład.
red angel - 2011-01-23, 16:07

Pan Lukas, najpierw naucz się pisać poprawnie.

Klucznik, zrobiłeś literówkę i zapomniałeś dać przecinek, zaznaczyłam ci w poście powyżej. Możesz jeszcze zaznaczyć jakimś jednym (!) kolorem nagłówki (godzina, wymagania itp.), żeby bardziej się wyróżniały z tekstu.

Tekst nie musi być koniecznie wyśrodkowany, tak jak był wcześniej też było dobrze. Ważne, żeby był czytelny i przejrzysty. "Efekty specjalne" są kwestią gustu, osobiście uważam, że im ich mniej, tym lepiej.

Pan Lukas - 2011-01-23, 16:42

red angel, jak zechce to się naucze.

Klucznik powodzenia na Evencie. Bedzie Visage, napewno!

Smutas - 2011-01-28, 19:55



:D

Ropek - 2011-01-28, 20:25

gratulacje
pawlos10 - 2011-01-28, 21:05

Dzień dobry! Chciałem napisać recenzje wypadu jako iż byłem jego uczestnikiem. Na wstępie chciałbym pochwalić gracza nickiem Mycu8, heroicznie odpierał ataki straszliwego króla smoków, a także wsparł mnie eliksirami anty ogniowymi (co ma niebagatelny wpływa na moją ocenę). Jeżeli chodzi o zdobycze ze skarbca tego ohydnego potwora to znaleźliśmy pare długich mieczy runicznych, kilka siekier adamantowych, wizerunek smoka (swoją drogą obrzydliwie wygląda), troche magicznych run, kości i skóry z czarnego smoczego cielska (trzeba było mu rozpruć brzuch aby pozyskać te drogocenne przedmioty) no i najważniejsze dużo polan z cisu które są nie zastąpione w snycerstwie. A na początku myśleliśmy że ekspedycja do skarbca króla smoków nie przyniesie nic ciekawego. Jeden z nas poległ jednak Mycu8 bacznie stał na posterunku i pobłogosławił jego nagrobek! Panie świeć nad kolejnymi wyprawami przeciwko potworom dla lepszego porządku świata RuneScape!
Mycu - 2011-01-28, 21:10

Na początku trochę zamieszania z serwerem, bo nie podany, ale szybko się dogadaliśmy, potem trochę problemów z cc( pierwszy zorganizowany wypad, więc coś musiało się zdarzyć :P ) jak już dotarliśmy do kbd poszło z górki ;) był crash na jakieś 5 osób ;D szybko przejeliśmy kbd i wypadało co chcieliśmy... (oprócz yews -.-). jak padło visage to już wszyscy happy i w ogóle ;P rozkręciliśmy pijaństwo... wprowadziliśmy dwie bardzo ważne zasady związane z yews ;D i iron arrows :p myśle że się przyjmie :D

Chodziło o zabawę i to właśnie było, czekamy na następne wypady! :D


ps. 2,8mil do przodu ^^

Klucznik - 2011-01-28, 21:11

Ok no więc kilka screenów :












Event się udał (only 3 yews -.-). Było nas więcej niż myślałem dzięki czemu zabicie kbd trwało max 15 sec :D. Mam nadzieję że na inne eventy będzie przychodziło tyle lub więcej osób.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek