RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: red angel
2011-10-19, 22:47
[Nowy] Edgeville Dungeon
   
iOskar Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2010-12-22, 17:17   [Nowy] Edgeville Dungeon

Edgeville Dungeon

Uwaga

Te podziemia zamieszkuje sporo silnych potworów. Ich Combaty mogą dochodzić nawet do 172! Upewnij się, że jesteś przygotowany na starcie z nimi lub przynieś tylko takie przedmioty, których nie boisz się stracić. Należy również pamiętać o bardzo ważnej rzeczy! Najbardziej wysunięta na północ część tego lochu jest znana jako część Wilderness, więc musisz uważać na Revenanty, których z pewnością nie ucieszy twój widok.

Wstęp
Pod miastem Edgeville znajdują się Lochy. W ich czeluściach można spotkać różnego rodzaju potwory, takie jak pająki, olbrzymy itp. Jeżeli posiadasz konto Members, możesz zapędzić się jeszcze dalej i odkrywać jeszcze straszliwsze i silniejsze potwory.

LokalizacjaMoże to wydawać się dziwne i zaskakujące, że pod takim miastem jak Edgeville znajduje się właśnie te mroczne miejsce.

Możemy również określić ich położenie, biorąc pod uwagę Varrock. Od wejścia do podziemi dzieli nas tylko kilka kroków na zachód od tego miasta.

Miejsca Zainteresowania

Edgeville Dungeon jest właściwie bardzo dobrym miejscem dla wszystkich graczy lubiących dobrą zabawę i szybkie wbijanie doświadczenia, jak i dla osób lubiących spory zarobek poprzez wydobywanie cennych surowców.

Podziemia te są podzielone na dwie części. Bramy, zaznaczone na mapie, wydzielają płatną strefę od tej ogólnodostępnej. Cała północna część podziemi jest przeznaczona dla osób posiadających subskrypcję i częścią Widerness, więc strzeż się revenantów .

Użytkownicy mogą wejść w ten obszar północny, spotykając różnych druidów, szkielety i demony. Należy też podkreślić, że Edgeville Dungeon to dobre miejsce dla każdego gracza, gdyż nie wszystkie stworki są jednakowo silne - nie każdy z nich posiada spory Combat. Niektóre mają niższe statystyki, ale sporo z nich posiada wiele punktów życia. Jest to znacznym plusem dla wszystkich graczy.


Przedstawiam opisy pomieszczeń na poniższym schemacie:1.W tej części podziemia z pewnością będziemy mogli spotkać Hill Gianty. Aby wejść do dodatkowego pomieszczenia wymagany jest 20 level Dungeoneering.2.Pomieszczenie, po którym przechadzają się Zombie. Znajduje się tutaj również klucz Brass Key, dzięki któremu możemy swobodnie wchodzić i opuszczać podziemia, używając drabiny zaznaczonej na poniższym screenie.3. W tym lochu znajdują się Hobgobliny.4. Jest to mały pokoik z Giant Ratami.

5. Średnie pomieszczenie bogate w surowce takie jak : Coal, Tin ore, Silver, Iron ore, Adamantite ore i Copper ore. Dla niskopoziomowych graczy utrudnieniem może być obecność Skeletons.6. Długie korytarze, po których przechadzają się takie stworki jak: Zombie (18 Combat). Możemy również zauważyć skrót prowadzący do Varrock Sewers (tu może być hiperłącze do artykułu jak go ktoś napisze). Aby z niego skorzystać wymagana jest subskrypcja members i 51 poziom Agily.7. Tutaj rozciągają się kolejne pomieszczenia z następną dozą, może nie silnych, ale licznych stworków. Znajdują się tutaj Skieletons. Można zauważyć również, bramę za którą znajdują się wyżej wspomniane tereny wilderness więc przed wejściem najlepiej dobrze się zastanowić.
8. Krótki korytarz łączący dwa pomieszczenie.

9. Loch należący do podziemi Varrock. Można się tutaj dostać za pomocą skrótu wyglądającego w ten sposób od 51 Agily lvl.

10. Znajdują się tutaj głównie Poison Spidery.

11. Punkt 10.

12. W tym pomieszczeniu znajdują się Black demony.13. Przechadzają się tu chaos druidy. Na prawo od nich znajdują się Thugs które "witają cię" kiedy przekraczasz prób bramy i wchodzisz na tereny Wilderness.
Warto dodać, że jest tu także wejście do pokoju z dużą ilością chaos druidów, gdzie nie obowiązują zasady Wilderness i gracze są bezpieczni. Aby tu wejść wymagany jest 10 level Dungeoneering.14. Tereny te zamieszkują Red deadly spiders i Szkielety. Można skorzystać też ze skrótu prowadzącego do kolejnych przeciwników, ale to w następnym punkcie.

15. Po przejściu skrótu możemy powalczyć z Earth warriorami.*- Dodatkowe pomieszczenie z Hill Giantami, do którego możemy się dostać dzięki 20 Levelowi Dungeoneering’u.

Ważne postacie

ChronozonChronozon, jako demon krwi, jest unikalnym demonem. Pokonał on Johnathon i ukradł jego kawałek herbu. Nie jest łatwy do pokonania – zabij go, a „wybuchnie”.

Chronozon znajduje się w obszarze Earth Obelisk, na zachód od chaos driud w Dungeon Wilderness.

Przeciwnicy:
Giant Rat (Level 3)Podobnie jak Giant spider i Gobliny, Giant rat są częstym widokiem. Żyją w licznych stadach, choć nie są tak silne jak większa część ich kolegów z Edgeville Dungeon.

Giant Rats można znaleźć w okolicy wejścia do lochu Edgeville.


Thug (Level 10)Thugs. Lubią powodować problemy i czaić się przy wejściu do Puszczy dla graczy z subskrypcją Members. Czekają tylko na twój ruch.

Chaos Druid (Level 13)Druidzi Chaos łączą Magick i Melee, jeśli są one atakowane. Musisz uważać, gdyż Magowie posiadają trochę sposobów, aby utrudnić Ci walkę z nimi. Mają tendencję do dropowania Grimy Herbs, które mogą być bardzo przydatne.

Chaos druidów spotkasz wchodząc w strefę Wilderness dla Membersów. Znajdują się na zachód od bandytów.

Skeleton (Level 21/22/25)Szkielety mogą wyglądać nieszkodliwie i słabo. Ich brak mięśni wcale nie robi z nich jeszcze słabszych przeciwników. Wręcz przeciwnie, ponieważ szkielety połączone są za pomocą magii. Jeśli zdecydujesz się walczyć ze szkieletami, możesz zauważyć, że przy używaniu ataku typu Crush kości odstąpią.

Szkielety znajdują się na północ od strefy wejściowej.

Zombie (Level 24)Zombie są zwykle w ciemnych i wilgotnych obszarach RuneScape’a, więc nie powinien dziwić nas fakt, że kilka z nich wędrują po wilgotnej powierzchni od strony wschodniej.

Zombie znajdują się we wschodniej części podziemi Edgeville.

Hobgoblin (level 28)Hobgoblin znajdują się w większości obszarów RuneScape i są one po prostu silniejszą wersją goblinów.

Istnieje kilka hobgoblins w lochu Edgeville. Są to zwykłe grupy w południowo-wschodniej części podziemi, gdzie znajduje się skrót wyjścia na powierzchnię.

Hill Giant (Level 28)Hill Giants są powszechnie postrzegane w podziemiach RuneScape, a to obejmuje Edgeville Dungeon, gdzie kilka zabłądziło w ostatniej części. Są one dość silne, i najlepiej wyposażyć się w jedzenia i dobrą zbroję przed walką z nimi.

Deadly Red Spider (Level 34)Często trudniejszy przeciwnik do pokonania niż Giant spider .To może być ciężka walka, jeśli nie jesteśmy przygotowani.

Deadly Red spider można znaleźć na północ od bandytów w strefie Wilderness (tylko p2p).

Earth Warrior (Level 51)Earth warriors to silni wojownicy. Trzymają się razem więc jeśli jesteś graczem płacącym za grę możesz przygotować się na tą walkę.

Black Demon (Level 172)Black Demon to ogromne i potężne demony, wznoszące się nad inne potwory w Edgeville Dungeon. Liczą na smaczny posiłek w postaci Ciebie więc jeśli masz odwagę to postaraj się udowodnić im, że jednak posiłek będą musieli przełożyć.
Black Demon znajduje się w północno-zachodniej części lochu.WYZNACZAJCIE BŁĘDY, PISZCIE CZEGO BRAKUJE, OCENIAJCIE I MOŻNA WRZUCIĆ W KOŃCU NA PORTAL :P
Ostatnio zmieniony przez red angel 2011-07-24, 21:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Pan Lukas 


Combat: 132
Profesja: Wojownik
Nick: Pan Lukas
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 258
Skąd: Szczecinek
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2010-12-27, 22:28   

Cytat:
Ważne postacie


Móże cos innego. Wrogowie czy coś w tym stylu.

Jeśli chcesz.
____________________________________________________________________

 
     
red angel 


Combat: 118
Profesja: Skiller
Nick: red angel111
Members: tak
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1173
Skąd: PIEK?O
Wysłany: 2010-12-27, 22:45   

Pan Lukas napisał/a:
Móże cos innego. Wrogowie czy coś w tym stylu.
nie zmieniać mi schematu, bo poubijam...
____________________________________________________________________

Podręczny niezbędnik dobrego redaktora:
http://sjp.pwn.pl/ =>> słownik języka polskiego
http://so.pwn.pl/ =>> słownik ortograficzny
http://www.edupedia.pl/ma...olszczyzny.html =>> słownik poprawnej polszczyzny

 
 
     
Skicek 
PC for everCombat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-01-08, 00:03   

Chronozon <- wystepuje w jakims quescie chyba dowiedz sie i napisz o tym jesli dobrze pamietam.

do tych punktow 1-x przydaly by sie jakies screeny tez i dlaczego czesc membersowa nie jest opisana?
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Skicek 
PC for everCombat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-05-30, 13:59   

autor ma zamiar dokonczyc?
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
iOskar Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2011-07-24, 21:52   

Artykuł został poprawiony!
 
     
Vego Combat: 113
Profesja: Skiller
Nick: Vego
Members: tak
Wiek: 30
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 844
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-07-25, 23:11   

W popraw jeszcze 3 img w 14 punkcie, bo od lewej widać białe tło. I przypominam że na portalu szerokość tych img będzie miała 680 pix, a więc parę z nich może być nieczytelnych. A więc to też mógłbyś poprawić ;-) .

Po wprowadzeniu zmian dodam art w ciągu 48h.
____________________________________________________________________


 
 
     
Buczek 


Combat: 107
Nick: Piwny_Brzuch
Members: tak
Wiek: 30
Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 398
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2011-07-26, 14:40   

Mała uwaga: Z Chronozon walczy się w queście family crest, aby odzyskać kawałek herbu i jest podatny na wszystkie czary elementarne :-P
____________________________________________________________________


 
 
     
iOskar Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2011-07-26, 19:05   

O dobrze że wspomniałeś :] Nie wiem czy dzisiaj dam radę ale powinienem poprawić. Jak nie to jutro na 100% ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13