RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Historia Kermita Żaby
   
kermitzaba 

Nick: kermit_zabaa
Members: nie
Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-29, 13:39   Historia Kermita Żaby

Postanowiłem popisać czasem co i jak dzieje się z moją nowa postacią. Zacznę od początku. Grałem w RS jakieś 7 lat temu i to w taki sposób... no lifa trochę :) nocki itd. Przez dłuższy czas nie grałem praktycznie z nic, od roku pogrywałem w odmianę Tibii (wiem, wiem) ale jakoś mnie to znudziło i naszła mnie myśl, żeby zobaczyć, czy moja dawna postać w RS czyli Piaskun jeszcze istnieje. Niestety już jej nie ma ale postanowiłem zacząć od początku. Wiele się zmieniło ale generalnie grę ogarniam. Jak o jest w zwyczaju większość graczy stawiało sobie (przynajmniej kiedyś) różne cele w grze. Zrobiłem sobie podobnie, żeby lepiej mi się grało. Po pierwsze nigdy nie będę member bo szkoda mi pieniędzy na gry. Na dzień dobry wbijam wszystkie skille na poziom 30 i kiedy osiągnę cel będę dodawał kolejne 10lvl a w późniejszej fazie 5lvl po to, żeby skille szły równo, a nie że np. cook mam 99 a smith 50. Na pewno nie zamierzam być no lifem jak kiedyś, gram jak mam ochotę. Zarejestrowałem się tutaj bo kiedyś należałem do tego klanu i było mi tutaj dobrze w porównaniu do innych (np. armia polska) ale to już przeszłość i to daleka. Może kiedyś zostanę członkiem jak się podszkolę, nie wiem co będzie kiedyś. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy odpowiadają na moje pewnie banalne pytania - dziękuję. Poniżej podzięlę się moimi "osiągnięciami: :)

Fishing - 30
Cooking - 30
Woodcuting - 30
Firemaking - 30

W chwili obecnej robię do 30 poziomu Mining i Smithing. Co proponujecie następnie wbijać? Żeby się ładnie łączyło? Tak sobie pomyślałem, że może combat na krowach i przy okazji pozbieram kości na Prayer i cowhide na Crafting?
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2013-06-29, 14:36   

kermitzaba napisał/a:
Niestety już jej nie ma


Musi być, pewnie hasła zapomniałeś :P

kermitzaba napisał/a:
Po pierwsze nigdy nie będę member bo szkoda mi pieniędzy na gry.


Ojjj błąd :P Moim zdaniem powinniśmy wydawać pieniądze na to co nas uszczęśliwia. Niektórzy na dziwki, niektórzy na fajki (pewnie połowa polaków :S) a niektórzy na grę :) Jak wolisz, ale members to tylko 25 zeta na miech, a poza tym jakbyś zagrał kiedyś na membie to albo byś już tylko na nim grał, albo w ogóle (wyjątek to barti ale on ma małego ^^)

kermitzaba napisał/a:
Może kiedyś zostanę członkiem jak się podszkolę, nie wiem co będzie kiedyś.


Członkiem możesz zostać w każdej chwili ponieważ obecnie pc jest klanem 100% community nie zobowiązującym gracza do niczego. Po prostu znajdujesz Skicka w grze, prosisz o dodatnie i masz rangę w klanie :)

kermitzaba napisał/a:
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy odpowiadają na moje pewnie banalne pytania - dziękuję.


Nie ma problemu, postaram się często wchodzić na p ciemnosci fc i pomóc :)

kermitzaba napisał/a:
W chwili obecnej robię do 30 poziomu Mining i Smithing. Co proponujecie następnie wbijać? Żeby się ładnie łączyło? Tak sobie pomyślałem, że może combat na krowach i przy okazji pozbieram kości na Prayer i cowhide na Crafting?


Przypomniał mi się w tym momencie ten oldschool :D Po pierwsze na Youtube masz milion guidów (poradników) dotyczących bicia potworów, przez zarabianie pieniędzy skończywszy na wbijaniu skilli :P

Tak więc wpisujesz tylko "99 smithing guide f2p" i wyskoczy ci z 5 filmików. Wybierz najlepiej najnowszy i ogarnij go sobie :)

Pozdrawiam
 
     
kermitzaba 

Nick: kermit_zabaa
Members: nie
Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-29, 14:54   

Postaci nie ma nawet w rankingu highscores więc po prostu usunęli :) na fc siedzę cały czas, dzisiaj do 20.30 jutro 10-20 choć nie gram ciągiem - pracuje. Dziękuję za porady :)
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2013-06-29, 15:16   

kermitzaba napisał/a:
Postaci nie ma nawet w rankingu highscores więc po prostu usunęli


Jagex to skąpe parówy ponieważ od chyba pół roku hiscores jest tylko dla membersów. Żeby to sprawdzić wpisz sobie dowolną postać, którą zobaczysz w grze (na f2p światach) i zobaczysz, że na hiscores go nie będzie :P
 
     
kermitzaba 

Nick: kermit_zabaa
Members: nie
Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-29, 15:34   

Oskarboss96 napisał/a:
kermitzaba napisał/a:
Postaci nie ma nawet w rankingu highscores więc po prostu usunęli


Jagex to skąpe parówy ponieważ od chyba pół roku hiscores jest tylko dla membersów. Żeby to sprawdzić wpisz sobie dowolną postać, którą zobaczysz w grze (na f2p światach) i zobaczysz, że na hiscores go nie będzie :P


Faktycznie! Udało mi się, zalogować na starej postaci hehehe :) Tylko w loginie wpisywałem Piaskun a w grze jest nick Kermit_Zabaa i nie wiem dlaczego :)
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2013-06-29, 15:43   

No to gratuluję :D Pochwal się statami ;p
 
     
kermitzaba 

Nick: kermit_zabaa
Members: nie
Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-29, 16:33   

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11