RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Barti108
2012-02-27, 14:56
Reaktywacja

Zgadzacie sie na Reaktywacje.?
Tak
14%
 14%  [ 1 ]
Nie
85%
 85%  [ 6 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

   
Krisu Pl 

Combat: 80
Nick: Krisu PL
Members: tak
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-02-27, 12:34   Reaktywacja

Czy mysleliście kiedyś o reaktywacji Klanu.?
Patrząc tak teraz jest pare ich dobrych ale mają straszne wymagania jak dla ludzi którzy graja dla uciechy a nie dla rankingów ale lubia wspólne wypady na wild itp
a przeciez mozna by zrobić głównych liderów z wysokim CMB i duża znajomością gry ...
I wziąść zrobić np rekrutacje na nowo do klanu gdzie moglibyście przekazywać swoją wiedze młodszym pokoleniom ...
Jeśli natomiast niemacie czasu zbytnio na prowadzenie klanu...
To miałbym pytanie czy mógłbym żeby to tak ujać reaktywacje zrobić jeśli sie oczywiście zgodzicie i czy pomoglibyście mi w prowadzeniu jesli tak owej pomocy bym potrzebował.?


Zrobie ankietę oraz prosze o wasze wypowiedzi jako starych członków i załozycieli :)
____________________________________________________________________


 
 
     
Barti108 
Publius Bartius



Combat: 175
Profesja: Quest Master
Nick: Barti108
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1546
Skąd: Mos Le'Harmless
Wysłany: 2012-02-27, 14:15   

Krisu Pl napisał/a:
wziąść


wziąć


Nie napisałeś o reaktywację czego Ci chodzi, ale zakładam, że PC. Otóż PC istnieje. Tyle, że nie jako stricte klan, ale (otwarta) grupa przyjaciół, która lubi razem grać, rozmawiać i czasem zrobić jakiś event. Tyle, że jak mówisz, większość ludzi obecnie gra "dla rankingów" i oprócz nas, starej ekipy, to mało kto na eventy przychodzi.

Stworzenie stricte klanu kolejny raz niezbyt nas interesuje. Obecnie najważniejszy jest dla nas rozwój portalu, aby właśnie jak najlepiej pomóc innym graczom. Wiedzą i długoletnim doświadczeniem zawsze też chętnie dzielimy się na forum czy to w RS.



Przesuwam do odpowiedniego działu.
 
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-02-27, 15:00   

Krisu Pl napisał/a:
Zrobie ankietę oraz prosze o wasze wypowiedzi jako starych członków i załozycieli :)


Nie jestem ani tym ani tym ale myślę że mógłbym co nieco napisać na ten temat. Jak dla mnie to nie ma sensu reaktywować pc (jeśli o to ci chodziło). Jeżeli ktoś nie ma klanu to w każdej chwili może otrzymać jakaś rangę na naszym cc i razem z nami bawić się w "clanning" oczywiście typu eventy itd. Reaktywacja oznaczałaby rekrutację, sprawdzanie obecności na wypadach na wilda czy też warach różnego rodzaju a to wszystko wymaga zaangażowania. Tak jak napisał Barti na razie jesteśmy zaangażowani w uzupełnianie portalu. Może kiedyś się to zmieni i spróbujemy zrobić coś więcej ze starym PC niż jest teraz. Może.... ale na razie myślę że nie ma sensu :)
 
     
Vark aven 
of Zaros



Combat: 200
Nick: Vark Aven
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 241
Wysłany: 2012-02-27, 20:13   

Jestem stosunkowo nowym członkiem PC ale myślę że mogę się wypowiedzieć. Na stricte klan raczej nie ma zbytniej szansy. Jest nas za mało a ponadto wiele osób w tym ja, nie ma aż tak dużego zapasu wolnego czasu. No a zakładając że mamy bawić się w wary lub zorganizowane pk no to te opcje się wykluczają. Jeśli jednak są osoby chętne, to nie ma zbytniego problemu zorganizować dajmy na to wypadu na bossa czy wspólnego dungowania. Ponadto jak już to zostało powiedziane, wystarczy być na naszym cc bądź fc żeby zadać pytanie lub dowiedzieć się czegoś. Forum też jest dobrą opcją.

Czy jesteśmy klanem? Myślę że tak, grającym po prostu na luzie. Mi osobiście ten pewien luz bardzo odpowiada.

Cóż, jeśli komuś marzą się wary i zorganizowane pk no to niestety, pozostaje zdobycie wymagań na dojście do jednego z wielu polskich klanów które na warach i pk bazują. Nie wiem czy jeszcze tak jest, ale wiem że wiele klanów tworzyło tak zwane szkółki albo akademie gdzie mogły dołączyć osoby jeszcze nie spełniające wymagań, dzięki czemu uczestniczyły jednak w życiu klanu.
____________________________________________________________________

 
 
     
Krisu Pl 

Combat: 80
Nick: Krisu PL
Members: tak
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-02-28, 11:19   

cóż jeśli chodzi o poświęcenie czasu i organizacje wszystkiego oczywiście moge sie tym zająć...
Ale to wasza decyzja :)
A do kogo ma sie zgłosić aby dostać zaprozenie do Klaningu prócz friends czat.? bo tam jestem głównie na Mod Karolina
____________________________________________________________________


 
 
     
Barti108 
Publius Bartius



Combat: 175
Profesja: Quest Master
Nick: Barti108
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1546
Skąd: Mos Le'Harmless
Wysłany: 2012-02-28, 11:42   

Do nikogo nie musisz się zgłaszać. Po prostu, jeśli chcesz, to udzielaj się na forum i przychodź na eventy.
 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-02-28, 14:08   

po prostu dajemy zaproszenie osobom ktore wykazuja jakas chec wspolnego grania i utrzymania kontaktu no i oczywiscie by to nie bylo chwilowe tylko bardziej dlugotrwale, bo ciagle usuwanie i dodawanie klanowiczow jest monotone.

pozatym mozna jednoczesnie siedziec na fc cc i gc. A mod karolina no jak bys nie wiedzial to nie pracuje juz w Jagexie i nigdy nie wiadomo kiedy czat zostanie zamkniety.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Krisu Pl 

Combat: 80
Nick: Krisu PL
Members: tak
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-02-29, 12:21   

no nie wiedziałem :)
____________________________________________________________________


 
 
     
mistycznymag 

Nick: .
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 242
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-02-29, 14:11   

Krisu Pl napisał/a:
cóż jeśli chodzi o poświęcenie czasu i organizacje wszystkiego oczywiście moge sie tym zająć...


Jeśli PC miałoby wrócić do życia to na pewno taka osoba jak Ty nie zostałaby liderem, zresztą nie wróciłbym do PC w którym liderami nie byliby Skicek i Lhx.

Pozatym stara paczka PC sie już rozpadła nie ma Jaga, Smutasa, Kilusa, Micha, Patryka1777, Pawlosa i masy innych osób dzięki którym ten klan istniał.

Jestem jak najbardziej na NIE, zresztą tak jak inni mówili, Ci którzy teraz przebywają na forum zajmują sie portalem, nie klanowaniem.


Krisu Pl napisał/a:
.?


Proszę, nie rób tak więcej.
 
     
abert 

Combat: 3
Nick: Ab3rt
Members: tak
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Bździszewo
Wysłany: 2012-02-29, 22:01   

Vark aven napisał/a:
Nie wiem czy jeszcze tak jest, ale wiem że wiele klanów tworzyło tak zwane szkółki albo akademie
Klany z czołówki już się w to nie bawią ponieważ nie mają problemu z naborem wysokich leveli, nie wiem jak inne bo przestałem się tym interesować. Z tego co tu obserwuję, to aktualni bywalcy cc są raczej "pospolitym ruszeniem" i nie bardzo mają ochotę stać się "armią zawodową".
____________________________________________________________________

Tylko idiota rozpoczyna wojnę od prezentacji uzbrojenia.

 
     
Krisu Pl 

Combat: 80
Nick: Krisu PL
Members: tak
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-03-01, 16:19   

Jeśli PC miałoby wrócić do życia to na pewno taka osoba jak Ty nie zostałaby liderem

nieznasz mnie i mojego doświadczenia.



Krisu Pl napisał/a:
.?


Proszę, nie rób tak więcej.[/quote]


Czemu mam tak nie robić skoro zawsze tak pisze.?
____________________________________________________________________


 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-03-01, 17:07   

Krisu Pl, pewnie z tego wzgledu ze to nie interpunkcyjnie w sensie blednie jest pisac .? sam ? jest zakonczeniem zdania
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Barti108 
Publius Bartius



Combat: 175
Profesja: Quest Master
Nick: Barti108
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1546
Skąd: Mos Le'Harmless
Wysłany: 2012-03-01, 17:10   

Krisu Pl napisał/a:
nieznasz mnie i mojego doświadczenia.


No właśnie. Nie znamy Cię. 20 lat masz i nie rozumiesz, że nie możesz nagle zostać "z ulicy" liderem jednego z najstarszych i najlepszych polskich klanów?



Krisu Pl napisał/a:
Czemu mam tak nie robić skoro zawsze tak pisze.?


Bo to rażący błąd na poziomie wczesnej podstawówki, a u nas na forum obowiązuje na szczęście poprawność ortograficzna, gramatyczna, stylistyczna, językowa itp.
 
 
     
red angel 


Combat: 118
Profesja: Skiller
Nick: red angel111
Members: tak
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1173
Skąd: PIEK?O
Wysłany: 2012-03-02, 02:32   

Osobiście uważam, że nie ma sensu reaktywować klanu, spora część ekipy się rozeszła po świecie - kiedy mają czas, wpadają na forum, do gry. Mają swoje własne sprawy i tak jak teraz jest dobrze.
Po co reaktywować klan w nieskończoność? Czasy świetności były i jest co wspominać.
____________________________________________________________________

Podręczny niezbędnik dobrego redaktora:
http://sjp.pwn.pl/ =>> słownik języka polskiego
http://so.pwn.pl/ =>> słownik ortograficzny
http://www.edupedia.pl/ma...olszczyzny.html =>> słownik poprawnej polszczyzny

 
 
     
Virtualdan 


Combat: 200
Profesja: Skiller
Nick: Virtualdan
Members: tak
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 129
Skąd: Czapczagistan
Wysłany: 2012-03-02, 17:37   

Moim zdaniem NIE reaktywacji PC.

Kilka powodów:

1. Nie ma sensu reaktywować PC, bo już raz to robiliśmy i nie wypaliło.
2. Jak wyżej wspomniano, to klan poważany więc nie może się kompromitować taką chwiejnością.
3. Nie ma nowego, dobrego lidera, który by nie stoczył opinii klanu, a obecni mają już inne życiowe priorytety niż RS.
4. Klan jest na tyle "stary", że niektóre nowo przyjęte osoby zachowaniem doprowadzałby do szału resztę.
5. Jak Skicek wspomniał, nie zamykamy się na nowych ludzi.
5. Teraz jest OK, więc po co to zmieniać?
____________________________________________________________________



 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14