RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zarobek
   
krzywyojciec 

Nick: Picek23
Members: tak
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 2
  Wysłany: 2015-05-24, 12:25   Zarobek

Witam, postanowiłem zobaczyć jak to się je tego RS3. Moje pierwsze wrażenia nie są najgorsze ale jak zauważyłem nawyki z lat 2006/08 wgl tutaj nie pasują :D Mam takie pytania, otóż :

- Na czym teraz zarabiać? Opłaca się ciąć yewki jak za starych czasów ? ( na razie f2p)

- Jak działa Bonus xp ? mam np ilość Expa a pod spodem Ilość bonus expa, lecz nie wiem jak to się je :c

- Runescape Bonds, wiem że za to można kupić memba, ale może ktoś coś szerzej napisać ?

- Czy ta gra aby nie stała się pay to win ?


Co mi się na razie spodobała to przede wszystkim animacje postaci i ich wygląd, kurcze, gdyby była taka grafika i animacje z starym mechanizmem gry to bym skisł ze szczęścia.

Poniżej moje skille pomagające podpowiedzieć mi co do kwestii zarobku ( tak wiem, jak na 10 letnią postać są nikłe, ale jakoś zawsze grałem na 'spokojnie" i oczywiście troche przerwy było ;) )

Jak jeszcze jakieś pytanka mi się przypomną to dopisze :) Pozdrawiam i dziękuję za uwagę ;)


http://services.runescape...ser1=WujekSmoke
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-05-24, 13:14   

Zanim odpowiem na jakiekolwiek pytanie: na youtube znajdziesz bardzo dużo dobrych poradników odnośnie praktycznie wszystkiego co dotyczy runescape 3 (p2p jak i f2p). Zaczynając od sposobów zarobku, poprzez tutoriale questów, kończąc na metodach najefektywniejszego treningu skilli. Następna bardzo przydatna strona to oczywiście wikipedia (http://runescape.wikia.com/wiki/RuneScape_Wiki).

krzywyojciec napisał/a:
- Na czym teraz zarabiać? Opłaca się ciąć yewki jak za starych czasów ? ( na razie f2p)


Ciężko powiedzieć. Na pewno opłaca się telegrabować wine of zamorak :-P Co do yewków to nie jestem pewny. Tak jak wyżej napisałem przyda się tutaj youtube (przy wybieraniu filmiku zwracaj uwagę na datę, żeby nie był zbyt stary, ale także na komentarze i oceny, żeby się nie okazało że poradnik jest słaby).

krzywyojciec napisał/a:
- Jak działa Bonus xp ? mam np ilość Expa a pod spodem Ilość bonus expa, lecz nie wiem jak to się je :c


Jeśli masz bonus xp w danym skillu to podczas treningu otrzymujesz podwójne doświadczenie za dane czynności, aż do jego wyczerpania. Proste ;-)

krzywyojciec napisał/a:
- Runescape Bonds, wiem że za to można kupić memba, ale może ktoś coś szerzej napisać ?


http://runescape.wikia.com/wiki/Bond

Czyli w skrócie: Bonda możesz kupić na dwa sposoby. Za kilka dolarów albo za kilka milionów GP. Wiadomo, że trzeba być kretynem żeby robić to pierwsze, ale jak widać takich osób nie brakuje bo skądś się te bondy biorą w grze :P Bonda możesz wymienić za 14 dni membersa lub 15 kluczyków do Treasure Hunter (pewnie wiesz już co to) lub 195 Runecoins lub zmienić sobie nick jeżeli w danym miesiącu już to zrobiłeś i nie masz zamiaru czekać trzydziestu dni.

krzywyojciec napisał/a:
- Czy ta gra aby nie stała się pay to win ?


Zależy co przez to rozumiesz. W mojej opinii stała się. Dla mnie ten kto ma więcej expa lub ma lepszy bank wygrywa. Dzięki bondom możesz legalnie kupować za realne pieniądze wirtualne coinsy lub klucze do TH - Treasure Hunter, w którym wygrywasz lampy z expem itd. Trochę to żałosne, ale Jagex są chytrzy na kasę i tak to wygląda. Jeśli jednak patrzeć z innej strony to nie kupisz za realną kasę tego czego nie możesz kupić za gotówkę w grze. Więc na pewno osoba która będzie płacić więcej nigdy nie będzie lepsza od zwykłego gracza, może być tylko z nim na równi. No i nie zapominajmy o umiejętnościach personalnych każdego z nas. Tego się nie da kupić i nie ważne ile tysięcy złotych ktoś by przeznaczył na runescape to nie zabije dzięki temu najsilniejszych bossów w grze :-)

krzywyojciec napisał/a:
Co mi się na razie spodobała to przede wszystkim animacje postaci i ich wygląd, kurcze, gdyby była taka grafika i animacje z starym mechanizmem gry to bym skisł ze szczęścia.


Jagex będzie pisać niedługo Runescape w C++ więc z pewnością grafika będzie jeszcze lepsza.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11